Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu... edycja IV


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga!

 

Dzisiaj ustaliłem z Dziewczynami termin wizyty.

 

Środa 6.07.2016 godzina 10:30

 

Jeżeli ktoś się wybiera - serdecznie zapraszam!

Na chwile obecną swoją obecność potwierdził tylko Premo.

Kontakt PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nasi Przyjaciele Subaru-Dzisiaj w Waszym Imieniu Odwiedził nas Premo i Alex.... :wub:

Słowami trudno wyrazić ,wzruszenie i wdzięczność ,jaka w sercu moim i Oli dziś jest...

Po raz 4 "Plejady " stały się Otwartymi sercami dla mojej Oli <3 <3 

Ola każdego Dnia uczy mnie na nowo Życia ,że mimo wszystkich ograniczeń można cieszyć się każdym słońcem ,tęczą,podmuchem wiatru...

W taka wielkiej Walce o Życie Oli która trwa 12 lat ,mając wsparcie jest łatwiej ,prościej ,piękniej  :wub:

Każdego Dnia zaczynamy Nowe Życie aby był oddech ,biło serce i nie było atku epilepsji ..

.każdego wieczoru pamiętamy o swoich Darczyńcach a Wy od 4 lat to Nasi Mikołajowie ...

Czasu nie zatrzymam ...jednak dany czas Chciałabym wykorzystać aby Ola nie tylko miła leki ,sprzęt potrzebny 

Żeby była szczęsliwa.............

Dzięki Wam tego szczęścia mamy więcej a mnie zmartwień... :wub:

Jest taka aplikacja POMOC Mierzona Kilometrami Wasza nie tylko Kilometrami ale także Gumami .

Jumpman dziękuje za Wygraną  i skierowanie akcji dla Oli  :wub:  :wub:  :wub:

 

Dziękujemy Z wdzięcznością i miłością Jola i Ola

post-13833-0-69162800-1467832741_thumb.jpg

post-13833-0-01609300-1467832754_thumb.jpg

post-13833-0-41879000-1467832761_thumb.jpg

post-13833-0-34949500-1467832770_thumb.jpg

Edytowane przez Jolaola
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z @@Premo miałem prawdziwą przyjemność wręczenia w Waszym imieniu naszej wspólnej"niespodzianki".

 

To był prawdziwy zaszczyt Was reprezentować!!! Dziękuję serdecznie!

 

Poniżej pełna lista Forumowiczów, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji (kolejność alfabetyczna!!! ;) )

ALEX
Andremil
APACZ
Ayu
Bartek1986
BARTEQ
BARTZ
BĘBEN I KASIA 
CARFIT
CHOJNY
Dirkdiggler
DUNLOP
Dziedzice
Dzioba i Dziobnik
edgar
JACEK
JASTAZEN
Jumpman
Korton
KOWAL
Maras i Grażynka
Premo
PRZEMEKKA
Saval
SEBEKIAN
SLESZ
TZT
URABUS
Woyt
ZAMIESZANIE
 
Jesteście WIELCY!!!  :yahoo:
Edytowane przez ALEX
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byliśmy dzisiaj, jak zawsze mówię to wręcz zaszczyt i czysta przyjemność reprezentować The Forum na takim spotkaniu, z tak wspaniałymi Kobietami.

Tym bardziej, że Ola nas poznaje i bardzo się cieszy podczas naszego spotkania :)

Alex wrzuci relację zdjęciową z naszego spotkania, bo nacykał kilka fotek.

Jak zwykle przyjechałem wcześniej żeby sprawdzić, przeliczyć czy się wszystko zgadza. Kosztów nie było, każda z Waszych wpłat trafiła bezpośrednio do dziewczyn.

 

BARDZO, BARDZO, BARDZO Dziękuje wszystkim :) Po raz kolejny The Forum zrobiło coś pięknego ;)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dla wszystkich ofiarodawców !!!!!

Jedynie i głownie dla Nich! Dla Was ofiarodawcy bo otwieracie nowe możliwości dla Dziewczyn, dajecie im szanse na zrobienie czegoś o czym myślały, marzyły...

My z Alexem tylko dowozimy przesyłki, taki The Forum DHL, chociaz nie powiem, z dumą tam jadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dla wszystkich ofiarodawców !!!!!

Jedynie i głownie dla Nich! Dla Was ofiarodawcy bo otwieracie nowe możliwości dla Dziewczyn, dajecie im szanse na zrobienie czegoś o czym myślały, marzyły...

My z Alexem tylko dowozimy przesyłki, taki The Forum DHL, chociaz nie powiem, z dumą tam jadę ;)

 

Dajcie spokój. To tylko trochę kasy...

Szacunek należy się dziewczynom za nieustającą walkę. Jesteście niesamowite i mam nadzieję, że będziemy mogli Was wspierać jeszcze długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszych zobowiązań, to pamiętamy o tym, obiecaliśmy jazdę naszymi autami, ja obiecałem koszulkę od Hołka.

W związku z tym, że i moje auto i Bebna jest teraz zepsute, to gdy tylko ożyją zorganizujemy spotkanie ze zwycięzca i jak będzie miał ochotę to pojeździ obydwoma.

Z mojej strony czekam na przesyłkę od Hołka i jak tylko ją dostanę zrobimy z Alexem losowanie wśród osób które brały udział w naszej akcji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pomagać komuś, kto ma znacznie trudniej niż my  :)  Zamieszczone fotki pokazują wielki sens tej forumowej inicjatywy... oby jak najdłużej ona trwała

i jak najwięcej Forumowiczów miało w niej swój udział :D

 

Apropos powyższej wypowiedzi Prema, to kto jest tym "zwycięzcą" i będzie miał frajdę z przejażdżki Waszymi furkami na fotelu pasażera?

Tak tylko pytam z ciekawości :P  bo ja chyba byłem kiedyś inicjatorem tego "pomysłu" przejażdżki :rolleyes:;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, o ile dobrze pamietam te listy Alexa, że zwyciężył Woyt ;)

Ale dla inicjatora tez by sie cos przydało... :)

Ogólnie nie ma co teraz o tym gadac, sila wyższa, autaw proszku, jak tylko sie zrobią myśle że bedzie trzeba to przetestować, a wtedy będzie dobry czas żeby zaprosić kilka osób na prawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...