Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu... edycja IV


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

@Alex uśmiech Oli od lat pokazuje, że idea tej zabawy jest słuszna, a The Forum kolejny raz robi dobrą robotę.

 

Oczywiście zasady pozostają bez zmian i jeśli możesz nadal czuwaj nad akcją :)

Tradycyjnie nikogo nie obstawiłem w zakładzie, ale tradycyjnie przeleję co trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alex uśmiech Oli od lat pokazuje, że idea tej zabawy jest słuszna, a The Forum kolejny raz robi dobrą robotę.

 

Oczywiście zasady pozostają bez zmian i jeśli możesz nadal czuwaj nad akcją :)

Tradycyjnie nikogo nie obstawiłem w zakładzie, ale tradycyjnie przeleję co trzeba :)

Super! Dziękuję!

Wieczorkiem ogarnę temat.

 

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

Kochani

Plejady minęły i tym samym finalizujemy kolejną edycję "Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu",  edycja IV. Znamy już Zwycięzcę, którym w tym roku został @@Jumpman:clapping:

Zgodnie z Jego decyzją w tym roku wszystkie zebrane środki przekażemy ponownie małej Oli  :) 

 

W tym roku ponownie podejmuję się roli Skarbnika, dlatego proszę wszystkich, którzy zadeklarowali wcześniej swój udział w zabawie, oraz tych którzy chcą pomóc małej Oli o wpłaty na moje konto.

Nie chciałem wcześniej przyjmować wpłat gotówkowych, ponieważ przy wpłacie na konto wszystko będzie transparentne i do zweryfikowania. Po zakończeniu zbiórki przekaże pełną informację Jumpman'owi oraz Premowi (ma już doświadczenie w takich kontrolach)  :D , a jeśli zajdzie taka potrzeba innemu Forumowiczowi, w celu potwierdzenia zgodności wszystkich wpłat. Wszystko musi być tip top i bez niedomówień.  ;)

Na bieżąco, powiedzmy co 3 dni będę starał się aktualizować listę Darczyńców, którą oczywiście przekażemy również Oli.

Myślę, że wszystkim wystarczy 14 dniowy czas na wpłaty, tj. do dnia 19.06.2016

Później wspólnie ustalimy termin przekazania naszej pomocy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Wieliczki, na ceremonię wręczenia wspólnie zebranych środków. Dziewczyny (Oli i Jej mama, Jola) z pewnością się ucieszą widząc każdego z Was.

 

Dane do przelewu

72 1240 5080 1111 0000 5196 6634

Paweł Plata

z dopiskiem: dla Oli (nick z Forum)

 

Po wpłacie proszę również o umieszczanie takiej informacji w tym wątku. Oczywiście wystarczy słowo "wpłacone". Pomoże mi to weryfikować wpłaty.

 

Z góry dziękuję wszystkim za każdą złotówkę!  :yahoo:

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem chwilkę czasu i dlatego wrzucam raport wpłat wg. nick (pisownia oryginalna z przelewów), które dotarły do mnie na chwilę obecną, tj. na godz: 8:40 2016-06-15

 

1 JASTAZEN
2 SEBEKIAN
3 BARTZ
4 CHOJNY
5 PRZEMEKKA
6 Korton
7 Ayu
8 Andremil
9 CARFIT
10 Jumpman
11 edgar
12 KOWAL
13 URABUS
14 TZT
15 ZAMIESZANIE
16 Dzioba i Dziobnik
17 Woyt
18 JACEK
19 APACZ
20 Saval
 
Jeżeli kogoś nie ma na liście, proszę o info na PW. Człowiek nie jest nieomylny! :rolleyes:  :biglol:  Jak wspomniałem, są to wpłaty zaksięgowane na moim koncie do 8:40 2016-06-15
 
Działamy dalej!!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...