Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu... edycja IV


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę przed X - Jubileuszowymi Plejadami w Podlesicach nasi koledzy: @@carlos-wrx i @@Premo postanowili dodać zlotowej rywalizacji odrobiny pikanterii i wpadli na pomysł obstawienia zwycięzcy trasy szosowej. Niestety taka czysto hazardowa koncepcja nie mieści się w naszych realiach prawnych, o czym niejako z urzędu, musiałem przypomnieć naszym forumowym hazardzistom ;) I tak zrodziła się hazardowo - charytatywna akcja, której IV edycję, w zastępstwie Carlosa, niniejszym otwieram :)

Charytatywnie działamy na rzecz Oli:

436d2cf936922bd2med.jpg

Tych którzy spotykają się z akcją po raz pierwszy, zachęcam do lektury wątków poprzednich edycji:

X Plejady - hazardowo charytatywnie / bo wygrać musi lepszy :)
Hazardowo Charytatywnie ver 2.0 , czyli Premo nie może wygrać po raz kolejny.
Hazardowo Charytatywnie edycja III :)

Hazardowo obstawiamy zwycięzcę w klasyfikacji generalnej na trasie szosowej.

Czy w tym roku, będzie to @@beben, @@Premo... czy "ten inny"?

Każdy zakład wymaga zadeklarowania kwoty, którą obstawiający zobowiązuje się wpłacić w podanym po Plejadach terminie do puli akcji. Cała uzyskana w ten sposób suma zostanie przekazana Oli przez zwycięzcę. Oprócz czystej satysfakcji... dodatkową atrakcją tegorocznej akcji będzie szansa przejechania się ze zwycięzcą na "prawym" w jego "bolidzie". Aby dostąpić tego zaszczytu wystarczy tylko zadeklarować i wpłacić do puli akcji kwotę wyższą niż ktokolwiek inny. Przypominam, że nad kwestią finansową przedsięwzięcia, czuwa niezawodny @@ALEX, który kto wie, czy nie będzie też czarnym koniem tegorocznej rywalizacji.

Zakłady hazardowo - charytatywne AD 2016 uważam za otwarte!

 

PS Dodatkowo wsród osób które biorą udział w tegorocznej akcji wybierzemy losowo jedną która dostanie koszulkę z autografem od Hołka.

Edytowane przez Urabus
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Beben lubi nawywijać  :P .

Okazało się, że team Premo/Jumpman to też tylko ludzie  ;) .

Obrońca tytułu - murowany faworyt - nie jedzie  :P .

Pozostaje mi postawić na razie 200 na "tego innego" he he.

 

Niniejszym:

 

Premo:

BartZ - 100zł

 

 

Bęben:

Bartek1986 - 100zł

 

 

"Ten inny":

Kowal  - 100zł

Apacz -  200 zł

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Urabus ;)

 

 

Faktycznie murowany faworyt nie jedzie, podobno nie udźwignął sukcesu i przeniósł się do terenowej. :)

Beben przez ostatnie 3 edycję dwoił się i troił jak to przegrać i zawsze mu się udawało :)

Inni, tych to się zawsze bałem, bo np Chojny zawsze miał w zwyczaju grozić nam palcem w seryjnym GT-ku... w tej grupie nigdy nic nie wiadomo ;)

Ja cóż, nie jeżdżę, nie ćwiczę i raczej mam małe szanse, ale za to bardzo się z Hołkiem lubimy, a sama możliwość przekazania Oli pomocy od Was jest dla mnie wystarczająca, żeby bardzo się starać to wygrać ;)

Edytowane przez Premo
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że na 99% nie będzie mnie na Plejadach  :(  :(  :(  z wielką chęcia wspomogę Olę i tradycyjnie stawiam 1000zł , tym razem na nikogo a do puli głównej .  :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwinowi chyba nie będzie przykro jak w tej kategorii nie będziemy go brali pod uwagę, bo ani to dla niego nie są rarytasy te nasze rajdówki, ani kierowcy raczej wrażenia nie zrobią... ot wynudził by się chłop więc po co go męczyć ;)

 

Ale to, że ma Cię Edwin nie być to raczej smutna wiadomość... Może w samolot wskoczysz do Gdańska, chociaż na sobotę?

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwinowi chyba nie będzie przykro jak w tej kategorii nie będziemy go brali pod uwagę, bo ani to dla niego nie są rarytasy te nasze rajdówki, ani kierowcy raczej wrażenia nie zrobią... ot wynudził by się chłop więc po co go męczyć ;)

 

 o to to :) podejście dobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwinowi chyba nie będzie przykro jak w tej kategorii nie będziemy go brali pod uwagę, bo ani to dla niego nie są rarytasy te nasze rajdówki, ani kierowcy raczej wrażenia nie zrobią... ot wynudził by się chłop więc po co go męczyć ;)

 

 

No i trzęsie strasznie. Jeszcze by Go głowa rozbolała...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Premo:

BartZ - 100 zł

Dziedzic - 100 zł

 

 

Bęben:

Bartek1986 - 100 zł

dzioba - 500 zł

Dziedzic - 100 zł

Korton - 100 zł

 

"Ten inny":

Kowal - 100 zł

Apacz - 200 zł

 

Do puli głównej:

carfit - 1000 zł

dunlop - 500 zł

Urabus - 200 zł

Jastazen - 100 zł

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja najpierw od strony formalno technicznej.

@Urabus czy w tym roku do puli wchodzą wszystkie zadeklarowane kwoty czy tylko tych co sie pomylili i zagłosowali na kogoś innego niż ja ;) ? Jestem za pierwsza wersją bo zebranie kasy jest tu najważniejsze a typowanie to taki tradycyjny dodatek

 

Po drugie jestem za tym zeby wytypować 2-4 auta do udostępniania na prawy i tym samym udostępnić ten fotel większej liczbie osób , np 10 największym stawkom (to zaledwie 3-4 przejazdy na auto)

Z tego co wiem @Premo jest chętny, pewnie zrozumiał w końcu ze to jedyna szansa zeby kogoś na prawy wsadzić ( nawet domyślam sie ze jest gotów za to zapłacić gdyby nikt nie chciał z dziadkiem jeździć ) ;) , ja tez chętnie zedrę troche opon

 

Imho Dodatkowe przejazdy tez możliwe na zasadzie WOŚP czyli wrzucasz do puszki jakaś kwotę i jedziesz

 

Co wy na to ?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez zawsze jak sie nawet wygralo to pieniadze sie wplacalo do puli głównej a stawianie na kogos jest ciekawsze i daje troche wicej napinki dla zawodnikow


pomyslelismy w tej samej chwili  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w tym roku do puli wchodzą wszystkie zadeklarowane kwoty czy tylko tych co sie pomylili i zagłosowali na kogoś innego niż ja ? Jestem za pierwsza wersją bo zebranie kasy jest tu najważniejsze a typowanie to taki tradycyjny dodatek

 

Uznałem, że najlepiej jak do puli wejdą wszystkie kwoty, dlatego też w tytule wątku postawiłem bardziej na charytatywność niż hazard. Szczerze powiedziawszy to wydaje mi się, że pieniądze i tak zawsze wpłacali wszyscy, niezależnie od poczynionych lub nie poczynionych uprzednio zakładów :) Tak więc z tegorocznego hazardu pozostało jedynie to, kto przejedzie się z mistrzem szosowej i jak to zniesie ;)

Jeśli jednak gremium zaproponuje inne rozwiązanie to myślę, że możemy jeszcze przeredagować nieco zasady.

 

Po drugie jestem za tym żeby wytypować 2-4 auta do udostępniania na prawy i tym samym udostępnić ten fotel większej liczbie osób , np 10 największym stawkom (to zaledwie 3-4 przejazdy na auto)

 

To jest bardzo fajna propozycja :) Trzeba by się tylko zastanowić jak ją zorganizować technicznie. Zwycięzców poznany w sobotę, późnym wieczorem, więc ewentualne objeżdżanie prawego miałoby sens dopiero w niedzielę.

Pytanie tylko czy będzie gdzie to zorganizować i czy mistrzowie zdążą wypocząć po imprezie finałowej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrani zazwyczaj wpłacali już dobrowolnie bez przymusu, ale zwykle w ramach świętowania wygranej jednak wpłacali. ;)

 

Z tego co wiem @Premo jest chętny, pewnie zrozumiał w końcu ze to jedyna szansa zeby kogoś na prawy wsadzić ( nawet domyślam sie ze jest gotów za to zapłacić gdyby nikt nie chciał z dziadkiem jeździć ) , ja tez chętnie zedrę troche opon

O fajnie to będę miał od kogo opony pożyczyć jakby co, bo Tobie Bebenku do stania na lawecie raczej nie będą potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus, w nd to nie wypali :( . Większość sie rozjedzie do domów inni bedą odzyskiwać siły .

Powinno to byc w sb na koniec dnia, gdzies blisko bazy. W związku z czym raczej musza to byc wytypowane wcześniej auta niż zwycięzca, drugi czy trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno to byc w sb na koniec dnia, gdzies blisko bazy.

 

Problem w tym, że w sobotę też może być różnie. Trasy zjeżdżają się czasami ze sporym opóźnieniem, każdy chce się jako tako ogarnąć przed imprezą. Jeśli miałoby coś z tego wyniknąć to musiałaby to być atrakcja samej imprezy finałowej. Większość jest już wtedy na miejscu... problem tylko w tym, czy będą po temu warunki, no i oczywiście całość trzeba uzgodnić uprzednio z organizatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z prawym bardzo fajna i szlachetna, ale trochę z bani...

Gdzie chcecie jeździć? Na parkingu bazy czy na najbliższą stację benzynową ryzykując prawko?

A jak coś pójdzie nie tak, to co wtedy?

IMHO najlepszym rozwiązaniem byłaby ostatnia próba w sobotę. Kto chce zostaje lub dojeżdża, wrzuca do puszki i jazda. Myślę, że organizator nie miałby nic przeciwko.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...