Skocz do zawartości

Subaru Justy 4x4 2005r. - mechanizm różnicowy


nataje90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!   :)

Bardzo pilnie poszukuję pewnej części do Subaru Justy 4x4 2005r. Pojemność 1.3; benzyna. Jakiś czas temu mój tata jechał do pracy i nagle bach ciach trach i samochód stanął na drodze, zostawiając plamę oleju. Po podróży lawetą do mechanika okazało się, że popsuł się reduktor a właściwie w wiadomości od mechanika padła nazwa: przekładnia różnicowa. Jednak

serwis określa ten zespół REDUKTOREM. I tu cała zabawa się zaczęła,bo nigdzie nie możemy znaleźć takiej części używanej. Co gorsza sam mechanik rozkłada ręce. Oczywiście można zamówić nową część, ale cena, koszt transportu i koszt późniejszej naprawy to prawdziwy majątek. Stąd moje pytanie czy ktoś dysponuje taką częścią i chciałby się jej pozbyć? Albo czy ktoś może zna miejsce gdzie można taka część zdobyć? Albo czy ktoś zna sposób na doprowadzenie tego samochodu do stanu używalności? Załączam też zdjęcia części  którymi dysponuje.

 

 

Ps. Nie jestem zbytnio mocna w umieszczaniu postów w dobrych wątkach, więc jeśli umieściłam go źle proszę o pokierowanie mnie do właściwego działu :)

 

Pozdrawiam :)


Mały update!!! Rocznik 2005 :) przeoczenie :) wybaczcie :)


Mały błąd się wkradł :) subaru jest z 2005 roku :) źle podałam rok produkcji :)


Mały błąd się wkradł :) subaru jest z 2005 roku :) źle podałam rok produkcji :)

post-25642-0-54607700-1460998958_thumb.jpg

post-25642-0-45615200-1460998968_thumb.jpg

post-25642-0-51342200-1460998977_thumb.jpg

Edytowane przez nataje90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...