Jump to content

Mocowanie żarówki H7

Recommended Posts

Witam!

Urwało mi się przy zakładaniu mocowanie żarówki H7 (część plastikowa na którą zahacza drut). Czy jest jakieś obejście tego problemu czy też trzeba zakupić ... cały reflektor. Z pierwszych oględzin nie zauważyłem rozbieralności. Wszystko all in one :-(

Witam!

Urwało mi się przy zakładaniu mocowanie żarówki H7 (część plastikowa na którą zahacza drut). Czy jest jakieś obejście tego problemu czy też trzeba zakupić ... cały reflektor. Z pierwszych oględzin nie zauważyłem rozbieralności. Wszystko all in one :-(

Pierwsze oględziny bywają zawodne.  :)  Lampa jest klejona z kliku części. Nie da się tego drucika powyginać w inny sposób i zahaczyć o inny wypustek? Kombinuj - szkoda przez taka pierdołę wydawać pieniędzy. W ostateczności szukaj uszkodzonej lub wyślij do ludzi, którzy zajmują się odnawianiem odbłyśników.

• 1 month later...

Ja tez przez to przechodziłem. W końcu oddałem lampy do naprawy i mam teraz odblysniki metalowe. Jest gość w Poznaniu który sie tym zajmuje. Nie dosyć ze skończył sie problem z mocowaniem żarówek to jakość światła jest dużo lepsza. Koszt bodajże 300zl dwie lampy.