Skocz do zawartości

Dlaczego Mirror Link nie dziala II ?


jac.ek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z Szanownego Grona badał temat z iPhonem? Mam Sti ST000, czyli z Subaru Starlink bez navi.

Po podłączeniu po usb wyświetla się na ekranie samochodu tylko ekran smartfona z apkami starlinka a za cholerę nie mogę odpalić ekranu telefonu np. nawigacji itp.

Czy ktoś próbował z Was ? i czy w ogóle się da to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy Mirror link trzeba zainstalować samemu? Jakoś nie widzę tej aplikacji u siebie w Z3, (szczególnie że dzisiaj zupdatowałem Androida więc się trochę pozmieniało) W Google Play MirrorLink nie ma, natomiast jest StarLink.

 

Wysłano z Xperia Z3

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to u mnie powinno działać, już nic z tego nie kumam...

 

niestety mirrorlink to caly czas zagadka nie tylko dla ciebie

na siostry soniaku spotify bezproblemowo a na moim nie dziala

 

 

 

Jakoś nie widzę tej aplikacji u siebie w Z3...

 

masz telefon z polskiej dystrybucji?

ztcw mirrorlink jest przypiety przez sony do lacznosci xperia juz od lizaka czyli 5.1

po update do marshmallow nic sie nie zmienilo bo apka jest systemowa

 

Wytaptane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy można w jakiś sposób sprawdzić obsługiwaną wersję mirrorlink w FXT?

Miałem robioną jakąś aktualizacje radia przy okazji wymiany opon, ale nie wiem czy obejmowało to też mirrorlink.

 

Fakt póki co jest taki że z HTC A9 działać nie chce. Telefon pokazuje informacje, że jest aktywne połączenie mirrorlink, lecz na ekranie radia ikona jest wyłączona. 

Samsung Note5 łączył się, ale nie testowałem zbyt długo, ponieważ telefon miałem tylko na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w sumie dwa razy byłem w serwisie, umówiony jestem w przyszłym tygodniu na trzecie spotkanie/wgrywanie softu do radia :angry:

Cytując wypowiedź serwisanta: "Japonia twierdzi, że nie wgrywa się jakiś plik. Mamy wykasować wszystko, co na ten temat mamy, ściągnąć ponownie i wgrać ponownie".

Pożyjemy, zobaczymy. Na razie efekt jest taki, że radio szybciej gubi stacje i ma gorszy zasięg. O MirrorLinku przez delikatność nie wspomnę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To czemu Subaru Dukiewicz chciał mi dzisiaj to wgrywać minimum 2 godziny... :angry: Odpuściłem dzisiaj bo aż tyle czasu nie miałem, a zostawianie samochodu na tak krótko jest bez sensu, ale zastanawiam się czy chcieli się mnie pozbyć czy mają z tym jakiś problem.

Edytowane przez Elvis116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

iPhone 5S - MirrorLink nie działa. Podłączenie kablem wykrywa iPhone'a jako iPod, Starlink działa także przez BT, ale ikona MirrorLink nieaktywna. Próbowałem znaleźć na stronie www.mirrorlink.com iPhone'a w wykazie telefonów i nie znalazłem, czyli co, nie będzie działać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też żałuję, bo na co dzień korzystam z iphona. Mam jednak starszego androida, xperię z1 compact, który zamierzam wozić w samochodzie jako nawigację w oparciu o sygic i mirrorlink. A przynajmniej byłby sens tego używać gdyby mirrorlink działał. Niestety nie działa.

Dzisiaj planuje zrobić downgrade do wersji 4.4.4. i zobaczymy czy zadziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas walczyłem z mirrorlinkiem ale skurczybyk nie chcę działać z moim telefonem ;)

Liczba aplikacji i tak jest ograniczona, więc szkoda na to prądu....

 

Zakupiłem sobie coś takiego;

http://www.cyfrowe.pl/smartfony-tablety/iottie-uchwyt-samochodowy-iottie-easy-flex-3-smartfon-do-5-cali.html

 

Zamocowałem poniżej pokręteł od klimy, i powiem wam że jest ekstra.

Ekran tel zaczyna się tam gdzie kończy ekran radia, więc go nie zasłania.

Szyba przednia wolna jest od różnych wihajstrów i kabli

Telefon jest na wyciągnięcie ręki.

Odpalam navi na jaką mam ochotę (polecam waze).

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę strzelić fotkę jak to u mnie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ASO ostatnio parę godzin walczyło z połączeniem Z3 compact, ale nadal nic z tego nie wynika... Dowiedziałem się tylko, że po co mi to używać skoro nikt z tego nie korzysta, a także o co mi chodzi...?

Najnowszy soft androida i soft Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...