Skocz do zawartości

TŁUMIK w Levorgu


mstar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ogarniał temat głośniejszego i bardziej rasowego tłumika do Levorga? Silnik na postoju i wysokich obrotach wydaje dość ciekawy dźwięk, ale podczas jazdy jest cichy, prawie jak elektryczny.?Widziałem gdzieś na japońskich stronach ostatni, podwójny tłumik (HKS), z tym, że dedykowany do wersji 2.0. Może ktoś już taki lub podobny ma? Zdaje się, że wszystko co za katalizatorem nie wyłącza gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się, ale układ jezdny i sztywność nadwozia bez porównania - levorg rulez! Fakt, przyspieszenie inna bajka. Niemniej 3 lata gwarancji i technologicznie next generation, do tego design. No i problem upg ;-) a za trzy lata biorę nowe sti :-)

 

@@mstar, czyli wybrałeś Levorga zamiast STi? :)

 

Ja byłem ostatnio na jeździe próbnej i Levorg fajne auto, przyjemne... ale mimo wszystko wolę moje STi :P

Jest również wersja do 1,6

od 1m 11s

Dzięki! Właśnie o tym myślałem :-) Rozumiem, że nikt z użytkowników nie ma na razie takiego (lub podobnego) w swoim Levorgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po bardzo wstępnej/roboczej /ten link to filmiku wrzuciłem z pół roku temu w wątku o levorgu/ rozmowie na ten temat w ASO ostudziłem swój zapał. Trzeba by rozpoznać dokładniej kwestię gwarancji przy takiej modyfikacji.

Co to znaczy? Serwis nie dał jednoznacznej odpowiedzi? Jeśli dobrze pamiętam, w kwestii końcowego tłumika nigdy nie było problemów. Może zapytać Dyrekcję na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była wstępna rozmowa, chciałem wyczuć jakie jest zdanie ASO w kwestii wymiany zestawu wydechowego i podniesienia mocy /wtedy pojawiło się info o Levorgach czipowanych na 210km w swiss/; sam sugerowałem że może ASO i SIP mógłby mieć coś takiego w ofercie -bo wolałbym to zrobić w ASO żeby uniknąć problemów z gwarancją. Nie buło precyzyjnej odpowiedzi, pozostały wątpliwości. Jesli wymiana samego tłumika/ów/ końcowego nie koliduje z gwarancją warto się nad tym zastanowić jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam HKS (Super dragger) w wolnossacej Mazdzie MX5 i potwierdzam, ze jakosc jest na najwyzszym poziomie. O dzwieku sie nie wypowiadam, bo to kwestia gustu, ale ja jestem zadowolony ;)

 

 

Z polskiego przedstawicielstwa HKS

Jeżeli mowisz o JDL to profeska pelna geba!

 

Sa jeszcze MG Motorsport czy Eltec - pytales tam?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w Evo wydech HKS i zmieniłem na MG Motorsport. Jak dla mnie jakość porównywalna z HKS ale ma nad nim przewagę:

1. Cena

2. Zrobili mi wydech taki jak ja chciałem a nie gotowca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam HKS (Super dragger) w wolnossacej Mazdzie MX5 i potwierdzam, ze jakosc jest na najwyzszym poziomie. O dzwieku sie nie wypowiadam, bo to kwestia gustu, ale ja jestem zadowolony ;)

 

 

Z polskiego przedstawicielstwa HKS

Jeżeli mowisz o JDL to profeska pelna geba!

 

Sa jeszcze MG Motorsport czy Eltec - pytales tam?

W Eltec pytałem, mailowo - bez odpowiedzi. Telefon albo był zajęty albo nieodbierany. W wolnej chwili spróbuję znów. Cena 5700 (HKS) to trochę dużo. Zobaczymy co zaoferuje Eltec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...