Skocz do zawartości

Outback Diesel '08 Check engine + kontrolka esp


czlowiek-pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Przytrafiło mi się to samo niespełna rok temu. Poza paleniem się kontrolek Forek nie wykazywał, żadnych problemów. Wyjąłem i ponownie włożyłem bezpiecznik ECU. Wszystko wróciło do normalnego stanu i jak dotąd błąd ten się nie powtórzył. Na przeglądzie jesienią ubiegłego roku też niczego nie ujawniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egr do wymiany, pytanie brzmi: czy można z tym jeździć? Nie bardzo mogę zrezygnować z auta teraz:)

 

 

A co dokładnie z tym zaworem u ciebie sie stało że do wymiany?

 

Ta część jest całkowicie rozbieralna i nadaje się do wyczyszczenia....

 

http://www.uklegacy.com/forums/index.php/topic/117013-boxer-diesel-egr-valve-removal/

 

tutaj dodatkowo odczucia z PL :)

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=3&t=13951

Edytowane przez dubelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długgo forek jezdził z niesprawnym egr i nic zupełnie sie niedziało ! ani z silnikiem ani z dpf nic nic , pozniej został wyprogramowany i tez sporo tak przejezdziłem ale zasiegnowszy jezyka stwierdziłem ze jednak kupie nowy i tak tez sie stało wszystko wrociło mi miejsce i chodzi jak nalezy. Z uszkodzonym egr i bez przejezdziłęm blisko 5 tys km i nic zupełnie sie nie działo poza swiecacym kontrolkami. W wartsztacie dowiedziałem sie ze egr w SBD rzadko udaje sie wyczyscic z powodzeniem, moj stary faktycznie był stosunkowo czysty wiec problem był gdzie inedziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...