Skocz do zawartości

Plejady 2016 - trasa dojazdu od węzła Stryków


toks

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu miałem na Plejady "2 kroki" (lubelskie) - w tym roku "koniec świata". Jak pisał Sztaudynger: "Żeby równowaga nie była zwichnięta - podnosząc suknię spuszczała oczęta" :).

 

Jako że północno-zachodnia Polska to dla mnie tereny drogowo nieznane, może ktoś z forumowiczów poradzi jaką trasę wybrać od węzła w Strykowie. Opcje mam 4. Nie zależy mi na trasie najkrótszej km ale na najmniej męczącej i znośnej czasowo.

 

1. A1-Grudziądz-Świecie-Człuchów

apC2rUK.jpg

 

 

2. A1-Bydgoszcz-Wałcz-Czaplinek

BeMzWqe.jpg

 

 

3. A2-Poznań-Piła

1O9eAL9.jpg

 

 

4. A2-Poznań-Międzyrzecz-Szczecin

PupzGw9.jpg

Edytowane przez toks
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze przepustowość dróg po jednym pasie ruchu w danym kierunku wybiorę raczej opcję nr 4. Mam plan ruszyć z Warszawy około 1:00 w nocy ze środy na czwartek.

A2 wiadomo, potem do Szczecina od Gorzowa jest bardzo wygodna S3. też się waham czy jechać ta trasą od Poznania czy na Piłę? Ale po co tak wcześnie się zrywasz? Ja zawsze celowalem z dojazdem na 15 / 16:00 i z całą rejestracją spokojnie zdążyliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotruś po przybyciu na miejsce rejestracja, spanie w dzień trochę i później " rozgrzewka". Poza tym chyba będzie dużo mniejszy ruch. Tymczasem to wstępny plan, wszystko zależy od tego w jakiej kondycji wrócę w środę z Amsterdamu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ze względu na jakość dróg najpoważniej myślałem o opcji 4, chociaż najdłuższa (920 km dla mnie - dalej się już nie da :)), ale pozostałe opcje trudno sprawdzić przez google. Dzięki za pomoc.

Planuję wyjechać w środę ok. 15.00 - dojazd w nocy i jeszcze trochę czwartku zostanie.

Edytowane przez toks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy do Koszalina z Krakowa w listopadzie opcją nr 1.

 

Jeśli zależy Ci, żeby nie nabijać niepotrzebnie kilometrów to jest to dość dobra opcja. Długie proste, dużo nowego asfaltu i niezbyt duży ruch. Warto jednak sprawdzić np. na stronie Gdaki czy nie ma na tym odcinku remontów. Droga Poznań Koszalin jest dużo bardziej ruchliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy nie ma na tym odcinku remontów

 

słuszna uwaga!!!! - zanim podejmiecie ostateczny wybór sprawdźcie aktualne remonty....???:)

 

np: od poniedziałku zaczął się remont na A4  na trasie Wrocław- Opole i sam teraz będę przerabiał "takie spowalniacze"...

 

wiec nie zapomnijcie sprawdzić aktualnych REMONTÓW na trasie którą wybierzecie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mając na uwadze przepustowość dróg po jednym pasie ruchu w danym kierunku wybiorę raczej opcję nr 4. Mam plan ruszyć z Warszawy około 1:00 w nocy ze środy na czwartek.

A2 wiadomo, potem do Szczecina od Gorzowa jest bardzo wygodna S3. też się waham czy jechać ta trasą od Poznania czy na Piłę? Ale po co tak wcześnie się zrywasz? Ja zawsze celowalem z dojazdem na 15 / 16:00 i z całą rejestracją spokojnie zdążyliśmy.

 

Jedz S3 potem na Szczecin i musisz przejeżdżać przez moją mejscowość :)  Na Piłę będzie trasa bardzo ruchliwa i do tego bardzo wąska :)

Rok temu miałem na Plejady "2 kroki" (lubelskie) - w tym roku "koniec świata". Jak pisał Sztaudynger: "Żeby równowaga nie była zwichnięta - podnosząc suknię spuszczała oczęta" :).

 

Jako że północno-zachodnia Polska to dla mnie tereny drogowo nieznane, może ktoś z forumowiczów poradzi jaką trasę wybrać od węzła w Strykowie. Opcje mam 4. Nie zależy mi na trasie najkrótszej km ale na najmniej męczącej i znośnej czasowo.

 

1. A1-Grudziądz-Świecie-Człuchów

apC2rUK.jpg

 

 

2. A1-Bydgoszcz-Wałcz-Czaplinek

BeMzWqe.jpg

 

 

3. A2-Poznań-Piła

1O9eAL9.jpg

 

 

4. A2-Poznań-Międzyrzecz-Szczecin

PupzGw9.jpg

Generalnie pochodzę z Zamościa :) i tę ta trasę przemierzałem niemal kikunastokrotnie :) uważam że najlepszą w Twoim wypadku będzie jednak obranie kierunku na autostrady i drogi szybkiego ruchu. Wierz mi wychodzi kilometrowo dłużej, ale czasowo (jesteś  duo szybciej) i nerwowo lepsza jest ta co proponuję. Czyli jedziesz na Poznań. Potem kierujesz się na S3 i na Szczecin potem już nie ma innej możliwości jak na Gdańsk.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4. A2-Poznań-Międzyrzecz-Szczecin

 

..zdecydowanie opcja nr 4... :) , do samego Goleniowa masz 2- pasmówkę... :superhero:

 

wiec nie umęczysz się tak i chyba o to chodzi... pozdrawiam.. ;)

 

Właśnie chce uświadomić kolegom co będzie najszybsze i najbezpieczniejsze . Jeździłem wszystkimi 4 trasami i ostatnia jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu ostatniego roku w okolicach Kołogrzegu byłem już 10 razy, z Sochaczewa ponad 600 km przez Stryków   :biglol: czasem jednego dnia w tą i z powrotem. Nie z​astanawiałbym się wcale i wybrał opcję nr 4 . Jest najdłuższa ale mimo to najszybsza i najmniej męcząca. Inaczej tam nie jeżdżę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ! Gratki. Nie bardzo pojmuję, jak jeżdżąc subarakiem, można bać się  dłuższej trasy. Toż to sama przyjemność. Ja, gdybym jechał, poleciałbym przez Człuchów. Tak pięknych okolic nie ma.

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ! Gratki. Nie bardzo pojmuję, jak jeżdżąc subarakiem, można bać się  dłuższej trasy. Toż to sama przyjemność. Ja, gdybym jechał, poleciałbym przez Człuchów. Tak pięknych okolic nie ma.

To wszystko prawda, ale przez Człuchów z Gdańska, na miejscu Agi będąc, też bym nie jechał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aga ! Gratki. Nie bardzo pojmuję, jak jeżdżąc subarakiem, można bać się  dłuższej trasy. Toż to sama przyjemność. Ja, gdybym jechał, poleciałbym przez Człuchów. Tak pięknych okolic nie ma.

To wszystko prawda, ale przez Człuchów z Gdańska, na miejscu Agi będąc, też bym nie jechał ;).

 

Kiedy indziej do Człuchowa się wybiorę :)

 

BTW też mam dylemat, którędy jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...