Jump to content
Sign in to follow this  
Korton

Gdańsk/Sopot w maju

Recommended Posts

Hej

Mozecie cos polecić fajnego kwatere, spa, jakis hotel fajny dla rodziny 2 + 2 (4 i 5 lat), najlepiej nie za daleko od dworca w Gdańsku lub Sopocie, bo plan jest pojechac pendolino z dzieciakami.

Hej

Mozecie cos polecić fajnego kwatere, spa, jakis hotel fajny dla rodziny 2 + 2 (4 i 5 lat), najlepiej nie za daleko od dworca w Gdańsku lub Sopocie, bo plan jest pojechac pendolino z dzieciakami.

Ja ostatnio zakochałem się w Gdyni. Poszukaj wszystkiego na Skwerze Kościuszki, bo tam jest wszystko. Moim zdaniem łaniej niż Sopot

Wynajem mieszkania w Sopocie na kilka dni? To chyba dość popularny biznes w tym mieście.

Wynajem mieszkania odpada, chciałbym przynajmniej śniadanie mieć.

Dobry znajomy prowadzi hostel, bardzo blisko Dworca Głównego Gdańsk ;) nazywa się 'Hostel Filip", wyguglujesz :)
Warunki w nim są naprawdę super, czysto, higienicznie, wszystko nowe i dobrze utrzymane. Do dyspozycji jest dobrze wyposażona, nowoczesna kuchnia, a śniadanie możesz sobie też zamówić na rano :)

Dobry znajomy prowadzi hostel, bardzo blisko Dworca Głównego Gdańsk ;) nazywa się 'Hostel Filip", wyguglujesz :)

Warunki w nim są naprawdę super, czysto, higienicznie, wszystko nowe i dobrze utrzymane. Do dyspozycji jest dobrze wyposażona, nowoczesna kuchnia, a śniadanie możesz sobie też zamówić na rano :)

Dzieki za namiar, nie wyglada zle (ten kolo dworca).

Nazwa dobra, ja bym brał ;)

BTW: w apartamentach można czasami zamówić śniadania (czasami ktoś / firma ma kilka apartamentów w apartamentowcu i serwuje posiłki).

SPA to to nie jest, ale wszędzie w sumie blisko masz stamtąd ;) mam na myśli Aksamitną.