Skocz do zawartości

Memoriał Mariana i Janusza 2016


respect

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mam nadzieję,że Carfit stanie na wysokości zadania i auto doprowadzi szybko to ładu, bo przyznam, że dzisiaj zacząłem przeglądać ogłoszenia z EVO....

 

Carfit nie stanie na wysokości zadania , póki nie będzie miał sprecyzowanych planów i budżetu , więc przęglądanie EVO jak najbardziej wskazane ;)

Już Ci przecież mówiłem, ale powtórzę: Sezon 2017 RSMP na początek. Budżet około 30 000 PLN na sezon (wliczając zakup rajdówki). :)

 

budżet gruby , rzeczywiście …. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja i Chojny jechaliśmy bez pomiaru czasu. ;)

aaa, taka sztuczka,

duzo bylo takich ktorych nie widac na liscie ?

Nie mam pojęcia! :)

 

Memorial był mocno rozciągnięty w czasie i ja jadąc na czele Memoriału (nr 000) nie widziałem wcale samochodów historycznych, które jechały z tyłu.

 

Z Chojnym podczas samego rajdu nie spotkaliśmy się wcale. A napewno nie na trasie. ;)

 

 

Tu koleiny filmik z imprezy. Nawet się załapałem :)

 

W 2:26 Waldek Kluza postanowił zaatakować swoim Coltem.... :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. BMW nie było i nigdy nie będzie moją bajka. .. ;)

Rozmawiałem z Grześkiem Dachowskim (pilotem Janka) i mówił, że mają 300KM na pokładzie. Tyle wiem i więcej nie chcę....choć dźwięk tego auta mi się nawet bardzo podoba! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. BMW nie było i nigdy nie będzie moją bajka. .. ;)

Rozmawiałem z Grześkiem Dachowskim (pilotem Janka) i mówił, że mają 300KM na pokładzie. Tyle wiem i więcej nie chcę....choć dźwięk tego auta mi się nawet bardzo podoba! :)

No wlasnie dzwiek mnie zaciekawil, brzmial jakby R6 + kompresor. Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na mysli amatorow typu Alex i Chojny

 

Alex jechał jako auto funkcyjne, my jechaliśmy jako zawodnicy  :P   

 

 

 

Z Chojnym podczas samego rajdu nie spotkaliśmy się wcale. A napewno nie na trasie.

 

 

 

 

 

Się widzieliśmy po chyba pierwszym naszym Rynku, na zjeździe na was najechaliśmy, musiałbym sprawdzić onboard,   ;)

 

 

Ja i Chojny jechaliśmy bez pomiaru czasu.

Ja miałem pomiar ale nie był publikowany, dowiedziałem się o tym po pierwszym dniu na piwku a na koniec rajdu dostaliśmy wyniki. Biorąc pod uwagę, że dopuścili nas do startu w trybie "pokaz" bez licencji z zaznaczeniem że jak nawywijamy to nas zatłuką to jechaliśmy bardzo zachowawczo ale jak wszyscy inni zawodnicy z numerami, kartami drogowymi, czasami PKCy i tym podobnymi rzeczami ;)

 

Bez licencji nie mogli nas klasyfikować ale jesteśmy ujęci w oficjalnych wynikach z zaliczeniem startu w imprezie. 

 

74.jpg

 

 

Auto nam zupełnie nie odchodziło z tych beczek ale na następny rajd wjadą dwa ważne klamoty i będzie zdecydowanie lepiej ;)

 

 

Spotkanie z Hołkiem i podpisy na kaskach petarda :D

 

 

 

Impreza bardzo, bardzo super i już się nie mogę doczekać kolejnej eliminacji :yahoo:

 

 

 

 

Co to za grubo pomodzona bmka w 0:28sek?

 

Bardzo fajna BMka :)

 

 

 

"– Początek nie był trudny, a wszystkie informacje jakie zebraliśmy podczas debiutu są bardzo pozytywne – stwierdził Janek. – Nie mieliśmy też żadnych chorób wieku dziecięcego, więc jest bardzo dobrze. Jak rusza się do odcinka to wóz wywołuje szybsze bicie serca i drżenie całego ciała. To była dobra zmiana, a w dodatku kibice dobrze odbierają to auto. Dlatego się na nie zdecydowaliśmy. Chcemy wywołać pozytywne emocje i udaje nam się to – w zwykłym aucie by tego nie było."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co to za grubo pomodzona bmka w 0:28sek?

 

Bardzo fajna BMka :)

 

 

 

"– Początek nie był trudny, a wszystkie informacje jakie zebraliśmy podczas debiutu są bardzo pozytywne[/size] – stwierdził Janek. [/size]– Nie mieliśmy też żadnych chorób wieku dziecięcego, więc jest bardzo dobrze. Jak rusza się do odcinka to wóz wywołuje szybsze bicie serca i drżenie całego ciała. To była dobra zmiana, a w dodatku kibice dobrze odbierają to auto. Dlatego się na nie zdecydowaliśmy. Chcemy wywołać pozytywne emocje i udaje nam się to – w zwykłym aucie by tego nie było."[/size]

 

Wiem Chojny, moze masz jej specyfikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Janek Chmielewski

Znalazlem tylko ze BMW 320 R MAXI. Nie moge znalezc co tam za silnik siedzi, 320 to 2.0 R6? Jakie parametry?

 

 

Auto było wystawione za 85 tys. EURO ( druga karoseria z kilkoma elementami jest wystawiona za 25 tys. E ). Było budowane przez kilka lat - między innymi kilka razy zmieniane zawieszenie - kto się zna ten wie co to REIGER. Waży lekko ponad tonę. Rozkład masy ma prawie 50/50. Moc około 290 KM, silnik praktycznie wyścigowy BMW Motorsport - kręci 9 tys obrotów, skrzynia sekwencyjna Xtrac.

Jest to absolutny cukierek z przebiegiem około 300 km.

 

wiedza raczej forumowo-internetowa,  całość "dyskusji" :P o tym aucie:

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=5964&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;). Planem była meta i spotkanie z Hołkiem. Jak się uczymy to nie dzikujemy. Brzegi jechaliśmy wybitnie taś-tasiem a Wieliczkę z dużą rezerwą. Nie chciałem zbabolić przed taką widownią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...