Skocz do zawartości

Spotkanie pomodzonych Foresterow :)


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę kamerkę do afta i jeśli mój kolega przyjedzie to jeszcze jest szansa że 2x GoPro bedzie. Jak tylko mieć własną kartę sd micro to pozycze na przejazdy Xiaomina czy jak to się zwie. Jednak za ta cenę kamera spoko również należy do kumpla od GoPro do tego zawsze mamy smartfony . Coś się skleci z tego na koniec i będzie fajna pamiatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może zo sobą zabrać aparat? Ja jestem w trakcie zmiany systemu i wszystko w tej chwili wyprzedałem.

Mam nadzieje, że uda mi się dotrzeć to wezmę ze sobą aparat :) Co prawda dupa ze mnie nie fotograf, ale może na 250 zdjeć jakieś 20 się nada :P Ogólnie jestem dobrej myśli i liczę, że wpadnę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, gdy jakis czas temu  :wub: byla na SJS I w Kielcach, uczestnikom w trakcie prob ciezko bedzie z aparatem pobiegac i porobic zdjecia.

Wtedy bylem jako osoba tow. i mialem 'wolna reke' (oczywiscie w granicach bezp.) w poruszaniu sie po terenie toru i robieniu zdjec uczestnikom kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezme aparat jak uda mi sie znalezc do niego ladowarke :/

Mam bezlusterkowca Panasonica Lumix G6 z tym, ze ja pracuje w trybie auto..  :blush:

Mam jeszcze jakas lustrzanke, ale tego aparatu to ja nie ogarniam w ogole.. To zabawka mojej dziewczyny.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nikt nie podchwycil tematu noclegu, zrobilem rezerwacje dla siebie i mojej dziewczyny w Pabianicach:

http://www.booking.com/hotel/pl/fabryka-welny.pl.html

 

Jakby ktos chcial do nas dolaczyc to zapraszamy :)

 

PS. Dziewczyna nie jedzie na szkolenie tylko prosto do hotelu  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre niestety ja chyba odpadnę w sprawie noclegu. Moje dziewczyny w piatek z mamą jada nad morze ja mialem po szkoleniu ale nie wiem czy będę na siłach jesli tak to odrazu ruszam po 16 jak nie to powrót do wwa spanie i niedziela rano ogień na Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nikt nie podchwycil tematu noclegu, zrobilem rezerwacje dla siebie i mojej dziewczyny w Pabianicach:

http://www.booking.com/hotel/pl/fabryka-welny.pl.html

 

Jakby ktos chcial do nas dolaczyc to zapraszamy :)

 

PS. Dziewczyna nie jedzie na szkolenie tylko prosto do hotelu :biglol:

Hmm jak się uda dojechać to może i zostanę na noc to coś tam % chlapniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez noclegu, choć namawiam żonę do udziału

 

ja odradzalem, aby nie stala nad glowa pytajac "kiedy koniec?"

:biglol:

 

Jako, ze nikt nie podchwycil tematu noclegu, zrobilem rezerwacje dla siebie i mojej dziewczyny w Pabianicach:

http://www.booking.com/hotel/pl/fabryka-welny.pl.html

 

Jakby ktos chcial do nas dolaczyc to zapraszamy :)

 

PS. Dziewczyna nie jedzie na szkolenie tylko prosto do hotelu :biglol:

Hmm jak się uda dojechać to może i zostanę na noc to coś tam % chlapniemy :)

 

 

konieczna! :)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie biorę nie jest wymagany. To ma przypominać niepożądane przygody w normalnym ruchu jak by ci jeleń wyskoczył ominiecie przeszkody na prostej łuku. Jako że jadę nad morze zaraz po o ile będę na siłach to nawet będzie mały bagaż bo musze a poza tym more real . Samo Sjs mówi że to szkolenie dla kierowców cywilnych nie wyścigowych. Takie plany już w naszych rękach później po 2gim stopniu


A czy ktos z jadących ma płytę z mapą do kenłuda co siedzi w wewnętrznym kurniku z lat 2005-07. Powiem szczerze płytę mogę kupic za 200 coś zł troche dużo. Wprawdzie wielorazowego użytku i jak by ktoś miał i były by tak miły zabrać do łodzi a potem użyczyć to zaoszczędzę wydatku chyba ze sa chętni sie zrzucić bo tez nie mają.

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę org i mam mapy volvo 2014. Wydaje mi się, że da się z tych 2 złożyć jedną dobra wyciągając plik bootwania z jednej i dodając do drugiej. Nigdy nie mialem czasy zeby to zrobić.

Edytowane przez samedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kurniku nie ma karty i musi być płyta. Przynajmniej w my05. Mam płyty ale mnie nie będzie niestety jutro. Pamiętam jak Adash nam to udostępnił i ciagnelismy to z jego serwera

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...