Skocz do zawartości

Spotkanie pomodzonych Foresterow :)


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

Mi SJS tez bardzo pasuje :)

 

Jezeli chodzi o nocleg w bliskiej okolicy to jest pare "gotowcow" na bookingu (ceny od ok. 110pln za pokoj 1os. ze sniadaniem w klimacie PRL). 

 

dlatego ja uderzalbym tutaj :) :

http://sucholand.pl/

 

Napisze maila do SJS i zapytam o wolne terminy w czerwcu. Mysle, ze to wyklaruje, ktory weekend czerwca powinnismy wybrac. 

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi SJS tez bardzo pasuje :)

 

Jezeli chodzi o nocleg w bliskiej okolicy to jest pare "gotowcow" na bookingu (ceny od ok. 110pln za pokoj 1os. ze sniadaniem w klimacie PRL). 

 

dlatego ja uderzalbym tutaj :) :

http://sucholand.pl/

 

Napisze maila do SJS i zapytam o wolne terminy w czerwcu. Mysle, ze to wyklaruje, ktory weekend czerwca powinnismy wybrac. 

 

Hotel Stodółka na przeciwko toru.

 https://www.google.pl/maps/place/HOTEL+STOD%C3%93%C5%81KA/@50.9619244,20.543219,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x47182ead1ef43715:0xfcef6e09a19f62ef?hl=pl

Dosłownie rzut kamieniem. 1 os pokój ze śniadaniem 150. Obiady też niezłe tam dają.

Dwa razy korzystałem (przy okazji 1 i 2 st. SJS , a na początku maja też jadę na 2 dni) i śmiało mogę polecić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny pomysł, chętnie się pojawię jeśli termin spasuje. Myślę że ankieta na Doodle będzie najłatwieszym wyjściem. Sprawdza się idealnie do ustalnia terminów rozbieganej grupy.

 

Jeśli czerwiec to dla mnie druga połowa raczej.

Edytowane przez samedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to ciekawie.. Czerwiec i lipiec jest w pełni zarezerwowany (nawet w tygodniu), a weekendy są "zaklepane" do końca września.

Poniżej lista wolnych dni:

  • 26, 27, 28 lipca
  • 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19 sierpnia

i ewentualnie (do potwierdzenia na dniach):

  • 17, 24 maja

Proponowany program szkolenia dla Foresterow XT ponizej:

 

programXT.jpg

 

 

Wszystkie szkolenia odbywają się w godzinach 9:00 - 16:00, także osoby dojeżdżające np. z Trójmiasta nie pośpią tego dnia zbyt długo.

Koszt: 700pln brutto wraz z lunchem.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak jak mówisz Kamil złapać się bez szkolenia lub ewentualnie poszukać czegoś z torem jakimś i po prostu pojeździć :) Każdy termin poza majem w sumie mi pasuje :)

 

 

Ps. W lipcu tylko nie pamietam, którego dnia miesiąca Mts Dzierżoniów organizuje SJS kolejny 1 stopień i ewentualnie z nimi mozna porozmawiać i połączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tez po prostu zapisać się na SJS stopień 1 w danym terminie, aczkolwiek wiem, ze juz część z nas stopień 1 ma za sobą.

Fajnie byłoby pojeździć wspólnie.

No owszem to by było najlepsze :) Hmm trzeba się ustawić na parkingu Tesco :P Pare słupków kilka opon, jakaś beczka i "tor" gotowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, a moze zeby specjalnie nie kombinowac zapiszemy sie na szkolenie SJS w tym samym terminie? Bez zadnych lunchow, noclegow ect.?

Terminow czerwcowych jeszcze nie ma, ale dostalem informacje, ze szkolenie odbedzie sie najpewniej w pierwszych 2tyg. czerwca.

Oczywiscie mowie o 1 stopniu.

 

Ktos reflektuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...