Skocz do zawartości

Spotkanie pomodzonych Foresterow :)


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil a jakieś szczegóły ?

Kielce ? Coś już ustalone jest ?

Przysnąłem chyba ... :)

 

Pozdro

 

Ja bym się pisał, ale poproszę o więcej informacji

 

W ponizszym watku jest burza mozgow :) Ja  nie jestem organizatorem, aczkolwiek chetnie pomoge w przygotowaniach.

 

 

Jakie jest minimum modów? Może w Gdańsku takie spotkanie by miało sens? Trochę tych Forków jest..

 

Chyba nie ma zadnego minimum? :) Po prostu stwierdzilismy, ze fajnie byloby zlapac sie wszyscy z pomodzonymi :)

 

Moze Jastrzab? Ale to caly czas daleko od Trojmiasta..

 

178.jpg

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalmy spokojnie na czerwiec (kazdy bedzie mial czas na zaplanowanie ect.)

Pytanie czy wybieramy opcje z noclegiem?

Czyli np:

- przyjazd na tor w sobote rano (szkolenie/upalanie), jakis grill w miedzy czasie

- po torze jedziemy do pobliskiego hotelu z wieczorna biesiada :)

- w niedziele rano sniadanie i powrot

 

Zakladamy, ze jeziemy sami czy z dziewczynami, narzeczonymi, zonami? Ja jestem za typowym meskim spotkaniem, bo wiadomo jak jest z ba.. kobietami ;)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalmy spokojnie na czerwiec (kazdy bedzie mial czas na zaplanowanie ect.)

Pytanie czy wybieramy opcje z noclegiem?

Czyli np:

- przyjazd na tor w sobote rano (szkolenie/upalanie), jakis grill w miedzy czasie

- po torze jedziemy do pobliskiego hotelu z wieczorna biesiada :)

- w niedziele rano sniadanie i powrot

 

Zakladamy, ze jeziemy sami czy z dziewczynami, narzeczonymi, zonami? Ja jestem za typowym meskim spotkaniem, bo wiadomo jak jest z ba.. kobietami ;)

Jak dla mnie opcja z noclegiem i męskimi % jest w 10 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Kamil, może się wcześniej jakoś w Wwie spikniemy i posnujemy czerwcowe plany?

 

Smialo :) Najprawdopodobniej widzimy sie z @@Cinar pod Promenada w srode o godz. 22 - dolacz jak masz chwile :)

 

Ja osobiscie proponuje tor Jastrzab

http://www.torjastrzab.pl/

 

+ nocleg, w ktoryms z tych miejsc:

 

Hotel Wasik (ok.110pln/1os. pokoj ze sniadaniem):

http://www.booking.com/hotel/pl/wasik.pl.html?aid=356938;label=metagha-link-localuniversalPL-hotel-1044512_dev-desktop_los-1_room-0_lang-pl_curr-PLN;sid=6ce224252f5cbfb7c938ddb0917ff7d8;dcid=1;checkin=2016-04-10;checkout=2016-04-11;ucfs=1;highlighted_blocks=44045201_81864308_0_1;room1=A,A;dest_type=city;dest_id=-510912;srfid=c189b902e3b2ca52fb0227a3a251b37dbde709e6X1;highlight_room=

 

Motel Ballaton (ok. 70pln/1os. pokoj bez sniadania)

http://www.booking.com/hotel/pl/motel-restauracja-ballaton.pl.html?aid=356938;label=metagha-link-localuniversalPL-hotel-1044512_dev-desktop_los-1_room-0_lang-pl_curr-PLN;sid=6ce224252f5cbfb7c938ddb0917ff7d8;dcid=1;checkin=2016-04-10;checkout=2016-04-11;room1=A,A;atlas_src=hp_iw_btn

 

Oczywiscie jak zbierzemy odpowiednia ilosc chetnych to ponegocjujemy ceny.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja bym wolał pojechać na SJS do Miedzianej Góry. Jestem pewien że mogliby dla nas zaplanować Forkowe szkolenie, jednak fajnie doszkolić się z kimś profesjonalnie. Część być może chciałaby indywidualne szkolenia zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja bym wolał pojechać na SJS do Miedzianej Góry. Jestem pewien że mogliby dla nas zaplanować Forkowe szkolenie, jednak fajnie doszkolić się z kimś profesjonalnie. Część być może chciałaby indywidualne szkolenia zrobić.

 

również chętnie zaliczyłbym SJS, zbieram się już od dłuższego czasu i jeszcze nie miałem okazji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...