Jump to content

Centralny zamek WRX MY01


Arnold95
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

 

Otóż temat dotyczy mojego WRX MY01 - był sobie kiedyś oryginalny centralny zamek sterowany z pilota w kluczyku jednak z wiekiem miał humory, po czasie działał tylko w ciepłe dni aż w końcu przestał całkowicie reagować (nowa bateria i programowanie nie pomogły).

 

Pomijając fakt skopanego centralnego moje kluczyki sa po prostu w brzydkim stanie a nigdzie nie ma zamiennej obudowy do nich wiec zdecydowałem sie na zakup uniwersalnego modułu centralnego zamka wraz z kluczykami z wbudowanym pilotem pod ktore dopasuje grot i pastylkę immo.

 

I tu zaczynają się moje pytania. Nie spotkałem sie jeszcze z tematem gdzie ktoś zakłada centralny zamek do auta ktore fabrycznie miało otwieranie z pilota. Czy w tym przypadku także muszę dokładać jeszcze jeden siłownik w drzwi kierowcy aby sterował zamkiem oszukując starą centralkę jak gdybym robił to kluczykiem? Czy mogę się po prostu podpiąć nową centralką pod siłowniki w drzwiach i wszystko bedzie śmigać.

 

Jezeli ktoś dysponowałby schematem lub kolorami poszczególnych kabli i lokalizacja fabrycznej centralki bede bardzo wdzięczny ;)

Link to comment
Share on other sites

W Google znajdziesz schemat centralki. Podłączasz pod stare nie ingerując w siłowniki tylko trzeba odpowiednie kable znaleść nie które zamki dają sam imPuls z minusa max trzy kable trzeba podłączyć ale trzeba znaleść wiązkę co daje impuls do zamykania i otwierania.

http://ken-gilbert.com/wrx/mans/7%20-%20WIRING.PDF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...