Jump to content

Centralny zamek WRX MY01

Arnold95
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Otóż temat dotyczy mojego WRX MY01 - był sobie kiedyś oryginalny centralny zamek sterowany z pilota w kluczyku jednak z wiekiem miał humory, po czasie działał tylko w ciepłe dni aż w końcu przestał całkowicie reagować (nowa bateria i programowanie nie pomogły).

Pomijając fakt skopanego centralnego moje kluczyki sa po prostu w brzydkim stanie a nigdzie nie ma zamiennej obudowy do nich wiec zdecydowałem sie na zakup uniwersalnego modułu centralnego zamka wraz z kluczykami z wbudowanym pilotem pod ktore dopasuje grot i pastylkę immo.

I tu zaczynają się moje pytania. Nie spotkałem sie jeszcze z tematem gdzie ktoś zakłada centralny zamek do auta ktore fabrycznie miało otwieranie z pilota. Czy w tym przypadku także muszę dokładać jeszcze jeden siłownik w drzwi kierowcy aby sterował zamkiem oszukując starą centralkę jak gdybym robił to kluczykiem? Czy mogę się po prostu podpiąć nową centralką pod siłowniki w drzwiach i wszystko bedzie śmigać.

Jezeli ktoś dysponowałby schematem lub kolorami poszczególnych kabli i lokalizacja fabrycznej centralki bede bardzo wdzięczny ;)

W Google znajdziesz schemat centralki. Podłączasz pod stare nie ingerując w siłowniki tylko trzeba odpowiednie kable znaleść nie które zamki dają sam imPuls z minusa max trzy kable trzeba podłączyć ale trzeba znaleść wiązkę co daje impuls do zamykania i otwierania.

http://ken-gilbert.com/wrx/mans/7%20-%20WIRING.PDF