Skocz do zawartości

Centralny zamek WRX MY01


Arnold95

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Otóż temat dotyczy mojego WRX MY01 - był sobie kiedyś oryginalny centralny zamek sterowany z pilota w kluczyku jednak z wiekiem miał humory, po czasie działał tylko w ciepłe dni aż w końcu przestał całkowicie reagować (nowa bateria i programowanie nie pomogły).

 

Pomijając fakt skopanego centralnego moje kluczyki sa po prostu w brzydkim stanie a nigdzie nie ma zamiennej obudowy do nich wiec zdecydowałem sie na zakup uniwersalnego modułu centralnego zamka wraz z kluczykami z wbudowanym pilotem pod ktore dopasuje grot i pastylkę immo.

 

I tu zaczynają się moje pytania. Nie spotkałem sie jeszcze z tematem gdzie ktoś zakłada centralny zamek do auta ktore fabrycznie miało otwieranie z pilota. Czy w tym przypadku także muszę dokładać jeszcze jeden siłownik w drzwi kierowcy aby sterował zamkiem oszukując starą centralkę jak gdybym robił to kluczykiem? Czy mogę się po prostu podpiąć nową centralką pod siłowniki w drzwiach i wszystko bedzie śmigać.

 

Jezeli ktoś dysponowałby schematem lub kolorami poszczególnych kabli i lokalizacja fabrycznej centralki bede bardzo wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google znajdziesz schemat centralki. Podłączasz pod stare nie ingerując w siłowniki tylko trzeba odpowiednie kable znaleść nie które zamki dają sam imPuls z minusa max trzy kable trzeba podłączyć ale trzeba znaleść wiązkę co daje impuls do zamykania i otwierania.

http://ken-gilbert.com/wrx/mans/7%20-%20WIRING.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...