Jump to content

Lift kit do Forestera SF

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teraz mnie się podoba. Przedtem tył legutko był niżej, co mnie dość mocno irytowało i nawet miałem taką myśl by go sprzedać. Koło będzie wycentrowane, czekam na podkładki pod mocowanie wahac

Wyprawa ponad 60km po bezdrożach, lasach, polach, koleinach, błotnych i mokrych przeprawach na licie +50/60 obniżone tylne sanki o 27mm, opony Yokohama Geolandar A/T 215/65R16. Jednym słowem wypas

To i ja się pochwalę moim. 5cm+, amortyzatory i sprężyny wzmacniane pedders -tył, przód seria, bfg at 215/75 r15

Posted Images

czy mozna juz zamawiac:)))) chcialbym wersje 3cm
Bierz 5. 3 po pewnym czasie jest mało :).

Jak się upierasz przy 3 i masz SG to ja biorę 5 a 3 mogę ci odsprzedać :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

byle nie w cenie 5cm:)))) a masz tez dystans pod przednie mocowanie tylnego wahacza?

jesli tak to mogę odkupic w dobrej cenie:)

ps

nie wiem czy kogos zaciekawi

jest cala seria przygotowania forka do offroad-u, łacznie z odpowietrzeniem dyfra

Edited by sebazti
poprawna polszczyzna
Godzinę temu, sebazti napisał:

a masz tez dystans pod przednie mocowanie tylnego wahacza?

Cofnij się kilka stron i znajdziesz odpowiedź ;)

Godzinę temu, sebazti napisał:

byle nie w cenie 5cm:)))) a masz tez dystans pod przednie mocowanie tylnego wahacza?

jesli tak to mogę odkupic w dobrej cenie:)

Przy 3 cm nie jest potrzebne. dopiero 5 cm wymaga korekcji ustawienia tylnego koła. 

Dobrze zrobić korekcje tylnego wahacza nawet przy 4 cm a przy 5 tym bardziej. Ja mam 4cm i korektę zamontowana i jest bardzo dobrze. Podstawki są w trakcie produkcji jak będę miał dostępne to dam znać wysokości będą 4cm i 5 cm.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To ja też dam znać! Spawacz dostał prawie 50kg żelastwa do pospawania :D elementy na kolejne zestawy wracają z lasera w tym tygodniu. 

a powiedzcie mi Panowie jak taki lift kit 5cm wygląda cenowo ? na co się nastawiać ? Oczywiście mowa o komplecie ze śrubami i wszystkim co potrzebne.

u mnie kolo jest juz blizej przodu niz tylu po wymianie amorów i sprężyn....

ale spróbować można, najwyżej będę musiał dokupić dystans pod wahacz 

Btw, jeździ ktoś z Was w Małopolsce po górkach? Może jakiś mały spocik w błocie?
Mogę zaprosić w okolice bochni, znam parę miejscówek ;)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

49 minut temu, diabel_215 napisał:

Btw, jeździ ktoś z Was w Małopolsce po górkach? Może jakiś mały spocik w błocie?
Mogę zaprosić w okolice bochni, znam parę miejscówek ;)

:) jasne, może pod koniec miesiąca, wcześniej to mi żona nie pozwoli bo co weekend mamy coś :D

@przemekka jedziemy?

Kto mi szybko powie czy mocowanie tylnego wahacza w SF jest takie same jak w SG? 

Jak by ktos był zainteresowany to jestem wlasnie po lifcie o 4.5cm i mogę zrobic podkladki z duraluminium ( lepsze niz oryginalne z aso, mocniejsze ). Razem z oponami wyszło mi 7.5cm wiecej :) 

DSC_0022.JPG

DSC_0021.JPG

W dniu 7.06.2018 o 09:24, coocer napisał:

:) jasne, może pod koniec miesiąca, wcześniej to mi żona nie pozwoli bo co weekend mamy coś :D

@przemekka jedziemy?

Jak tylko termin spasuje to chętnie. :)

6 godzin temu, xCaa napisał:

Jak by ktos był zainteresowany to jestem wlasnie po lifcie o 4.5cm i mogę zrobic podkladki z duraluminium ( lepsze niz oryginalne z aso, mocniejsze ). Razem z oponami wyszło mi 7.5cm wiecej :) 

DSC_0022.JPG

DSC_0021.JPG

Jak ustawiłeś geometrię z tyłu? U mnie przy 3cm liftu nie da się ustawić  idealnie z tyłu zbieżności, a żeby ustawić kąty musiałem kupić zestaw regulacyjny whiteline. 

Chyba że dałeś dystanse pod tylne sanki. 

Jaki masz rozmiar opon?

Edited by przemekka

Ja przy 42 mm mam strasznie koła w pozytywie, bardzo mi to nie przeszkadza, bo auto tylko w las, no ale stoją jak w maluchu

7 godzin temu, przemekka napisał:

Jak tylko termin spasuje to chętnie. :)

Jak ustawiłeś geometrię z tyłu? U mnie przy 3cm liftu nie da się ustawić  idealnie z tyłu zbieżności, a żeby ustawić kąty musiałem kupić zestaw regulacyjny whiteline. 

Chyba że dałeś dystanse pod tylne sanki. 

Jaki masz rozmiar opon?

Ja dorobiłem sobie tuleje mocowania tylnich wachaczy około 5cm wysokości + wieksze śruby.

235/65R17 BFGoodrich AT KO2 , musialem mala przerobke zrobic z przodu bo przy łączeniu podłogi i słubka wystawała blacha i cieła mi opone. 

6 godzin temu, diabel_215 napisał:

Ja przy 42 mm mam strasznie koła w pozytywie, bardzo mi to nie przeszkadza, bo auto tylko w las, no ale stoją jak w maluchu

Mi udało się ustawić wszystko idealnie i koła są prosto. Minimalnie jedynie mam tylne koło zbyt "do przodu" o jakies 3mm ale jest to jeszcze w granicy i nie przeszkadza to zbytnio

krik: czy ty będziesz w najbliższym czasie zmieniał u siebie adaptery, bo właśnie skończyły mi się hamulce z przodu i była by to dobra okazja do liftu :)))