Skocz do zawartości

Lift kit do Forestera SF


nhp890

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Pytam o śruby mimośrodowe do ustawienia geometrii.

Na przodzie są fabrycznie włożone.

Przynajmniej ja miałem w Legacy 99 , oraz mam w Forku 99 i Imprezie 02.

 

Faktycznie na przodzie sa, ale przy moim lifcie, żeby ustawić koło pionowo, musiałem się wspomóc dodatkowymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

U mnie tak samo były na przodzie śruby mimośrodowe, @Wojtek Wilk sam zakładałeś lift? Z tyłu nie mam, ale przy ironmanach geometria wyszła ok, więc nie zakładałem.

tak, sam, po korekcie przodu, wyszło ze jeszcze muszę trochę poprawic, stąd dodatkowe. mam dość wysoko.

20200131_134500_HDR.jpg

Edytowane przez Wojtek Wilk
fotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w mordę jeża stało się... rajdowanie Legacem to nie wszystko, tęskniło mi się za terenem, kiedyś upalałem Patrole, ale to kawał żelastwa :P

W związku z powyższym zawitał na podjeździe SF, co prawda ssak, ale w sumie jako auto turystyczno-terenowe celowo nie chciałem z wiatrakiem...

Jest po kolizji, ale zadowalający blacharsko i to baaaardzo :D Jak już coś ogarnę w górę to zapodam też jak to u mnie wygląda i mam w zamyśle coś jeszcze poprawić w doradzanych tu sposobach podniesienia w kwestii kłopotów z geometrią, a co z tego wyjdzie opisze jak przetestuję ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A se wygląda obecnie tak o ;)

20200127_103213.jpg

Edytowane przez Oktan
Foto
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w mordę jeża stało się... rajdowanie Legacem to nie wszystko, tęskniło mi się za terenem, kiedyś upalałem Patrole, ale to kawał żelastwa

W związku z powyższym zawitał na podjeździe SF, co prawda ssak, ale w sumie jako auto turystyczno-terenowe celowo nie chciałem z wiatrakiem...

Jest po kolizji, ale zadowalający blacharsko i to baaaardzo  Jak już coś ogarnę w górę to zapodam też jak to u mnie wygląda i mam w zamyśle coś jeszcze poprawić w doradzanych tu sposobach podniesienia w kwestii kłopotów z geometrią, a co z tego wyjdzie opisze jak przetestuję

 

Górki zaraz obok siebie masz zacne, testowałem default_smile.png

Tylko teraz wszędzie szlabany postawili

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Górki zaraz obok siebie masz zacne, testowałem :) , tylko teraz wszędzie szlabany postawili

Teraz to swoim na bank wjedziesz na górkę, chyba pisaku z piaskownicy :P

Ale szlaban rowem ominąć można, tylko ciekawe ile to kosztuje jak złapią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, falente napisał:
14 minut temu, Oktan napisał:
A se wygląda obecnie tak o emoji6.png
20200127_103213.thumb.jpg.fef470925dff4381584cd303f23e2d50.jpg

Boczek do roboty to i mniej będzie boleć prucie pod reperacje kielichów

 

 

 

I tu Was zaskoczę, bo sam zdębiałem jak poszedł na podnośnik i górę, nie ma co pruć, wiadomo naloty są, ale jak znam Forki i ich bolączki i tyle co ich w rękach już miałem to ten jakiś upośledzony bo nie zjedzony :biglol:  a na szafie 320kkm, widać jak się jeździ dużo to nawet w PL nie gnije.. auto 12 lat u nas w kraju w jednych rękach i zrobiło ponad 240kkm w tym czasie. Nie ma nawet rdzy na progach od dołu, o dziurce nie wspomnę, nawet mocowania pod lewarek proste i się nie gną pod ciężarem! No trafił się skubany :yahoo:

Drzwi już mam w kolor, zawias się robi, a błotnik klepnę póki co i zapryskam, do wiosny kupię na spokojnie jakąś ćwiarteczkę z innej świni i się zrobi porządek z boczkiem zgodnie ze sztuką ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to swoim na bank wjedziesz na górkę, chyba pisaku z piaskownicy
Ale szlaban rowem ominąć można, tylko ciekawe ile to kosztuje jak złapią
Zielonym zjeździłem wszystkie górki, kiedyś nawet na poligon zbłądziłem, a blota nawet do przedniego kierunku nabrałem. Ale teraz podobno nawet kamery są i wolę nie sprawdzać. A drogi przeciwpożarowe takim pięknym szutrem wysypali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skwaro napisał:

A drogi przeciwpożarowe takim pięknym szutrem wysypali...

Szuter???!:o

jade tam :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe te kołeczka się wydają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci się Rafał sprawują te Nokiany?? Bo się waham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Oktan napisał:

A jak Ci się Rafał sprawują te Nokiany?? Bo się waham...

Jestem bardzo z nich zadowolony :) Na Plejadach fega mi się zgieła a opona wytrzymała. Po za tym w błocie się swietnie sprawują i ładnie sie czyszczą.  

Także mogę polecić. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A boki w miarę jak na AT twarde czy jak szosowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Rafaelo napisał:

A mój Forek tak się teraz prezentuje za lifcie 5cm plus opony 215/65/16. Żadnych problemów z łącznikami i gumami nie mam. Tu akurat z koncówki lata zdjęcie teraz trochę brudniejszy jest. ;)

 

IMG_7565.JPG

A dystans wahacza to Panie masz? Bo mi się wydaje, że coś Ci się tylne koło za bardzo do progu przykleiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...