Skocz do zawartości

Lift kit do Forestera SF


nhp890

Rekomendowane odpowiedzi

To ten Pospring z Poznania?
Jaki koszt był tych sprężyn?
 
Pzdr 

Jak dobrze pamietam to 300 za tył płaciłem i jestem bardzo zadowolony. Jest sztywniejszy pozwala szybciej polatać w zakrętach i nie siada jak podłączę przyczepę z ładunkiem jednej Tony. i jest wyższy o jakiś 1 cm od serii. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 11:43, Rafaelo napisał:


Jak dobrze pamietam to 300 za tył płaciłem i jestem bardzo zadowolony. Jest sztywniejszy pozwala szybciej polatać w zakrętach i nie siada jak podłączę przyczepę z ładunkiem jednej Tony. emoji4.png i jest wyższy o jakiś 1 cm od serii. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

300zł 2 szt? Daj namiar jeśli możesz...

 

W dniu 9.06.2019 o 07:59, markus22100 napisał:

Mi sprężyny z Pospringa wytrzymały 4 lata i jedna z nich pękła a nie wozilem żadnych ciężarów. I sporo siadly  przez ten czas ( około 3 centy ). Ale na początku dupka ładnie stała w górze.

Zawsze chyba lepsze niż seria ze słabym sls...

A te???

https://allegro.pl/oferta/sprezyna-subaru-forester-97-02-tyl-hd-lesjofors-7151613190

Lub te???

https://allegro.pl/oferta/sprezyny-tyl-subaru-forester-sf-97-02-hd-najmocnie-7537456694

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanko, trzeci raz w przeciągu kilku miesięcy wymieniam przez lift tuleje wahaczy przednich (te wprasowywane) i osłony przegubów wewnętrznych. Co do tulei, planuje poliuretany - pytanie które polecacie? A z osłonami nie mam pojęcia, odkąd podniosłem forka wymieniam co chwilę. Też tak macie? Co założyć, żeby pożło dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krik napisał:

Jeżdżę SG z liftem 50 mm od maja zeszłego roku, przejechane ponad 20 tys km i nie ma żadnych wyżej opisanych i innych problemów z napędem i zawieszeniem. 

Wiesz może jakiej firmy masz osłony i czy srednice przegubow i półosi są takie same w sf i sg? Zaadaptowałbym :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, demonolog napisał:

Wiesz może jakiej firmy masz osłony i czy srednice przegubow i półosi są takie same w sf i sg? Zaadaptowałbym :) 

 

Ja również mam SG i lift plus 4 cm, ale osłony przegubów czy tuleje wahaczy są oryginalne od nowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, demonolog napisał:

Pytanko, trzeci raz w przeciągu kilku miesięcy wymieniam przez lift tuleje wahaczy przednich (te wprasowywane) i osłony przegubów wewnętrznych. Co do tulei, planuje poliuretany - pytanie które polecacie? A z osłonami nie mam pojęcia, odkąd podniosłem forka wymieniam co chwilę. Też tak macie? Co założyć, żeby pożło dłużej?

A nie pakujesz za dużo smaru do przegubu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 14:55, miki_mi2 napisał:

Może wiecie czy ktoś robi u nas lift do legacy III ?

Kupujesz podkładki i masz lift - dużej filozofii nie ma. Ja zrobiłem na Outbacku, @Fala też zrobił. Zamawiasz podkładki teflonowe na dowolną grubość i masz lift. :) 

 

DSC_1024.thumb.JPG.33f853f94ab55fd2eca30d5d924ad8d3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Kupujesz podkładki i masz lift - dużej filozofii nie ma. Ja zrobiłem na Outbacku, @Fala też zrobił. Zamawiasz podkładki teflonowe na dowolną grubość i masz lift. :) 

 

DSC_1024.thumb.JPG.33f853f94ab55fd2eca30d5d924ad8d3.JPG

Same podkładki to bieda lift :P Ile masz podniesiony? 

Ale podkładki plus kolumny z outbacka to lepiej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Kupujesz podkładki i masz lift - dużej filozofii nie ma. Ja zrobiłem na Outbacku, @Fala też zrobił. Zamawiasz podkładki teflonowe na dowolną grubość i masz lift. :) 

 

DSC_1024.thumb.JPG.33f853f94ab55fd2eca30d5d924ad8d3.JPG

 

WP_20190710_13_35_31_Pro.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Jak już śmiecimy po całości u Foresterniaków, to mam do Ciebie @Fala - na jakich w końcu oponach stoi ten Outback? 215/65 R16? Rozwiązałeś temat przesuniętego tylnego koła do progu?

 

Dunlop SP Sport fast response 215/65/16. Super twarde ścianki, precyzja w prowadzeniu.

Przesunięcie...mam teraz information overload oraz mao czasu na rozrywkę. Problemu nie było ZTCP bo tylko podkladki miedzy amor a mocowanie (&dobre sruby).

Sprawdzę.  Nie pamiętam. 

Edytowane przez Fala
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Foresterów (żeby nie śmiecić) - ktoś na fejsie wpadł na pomysł zamówienia felg stalowych w rozmiarze 7x15 - uwaga - z ET0. Przecież to wyjedzie kawał świata poza rant... Jakie byłoby najlepsze? ET15-20?

67438111_10216236809087131_7519461208047484928_n.jpg

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...