Skocz do zawartości

Lift kit do Forestera SF


nhp890

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2018 o 12:24, Pan Dziedzic napisał:

Podkładki pod przednie mocowanie tylnego wahacza.

 

Chwilę musiałem to sobie poukładać ;)

Dzięki bardzo!

W dniu 10.04.2018 o 12:57, coocer napisał:

Obrazowo żeby tylne koło nie przesunęło się do przodu za bardzo

Dzięki, już to sobie zobrazowałem :) 

 

Dobry pomysł. Faktycznie tylne koło mam "lekko do przodu" po podniesieniu auta podkładkami +3cm.

Gdzieś są do kupienia takie podkładki? Może zawieszenie z tyłu byłoby nieco mniej "ponapinane" po modyfikacji :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem recenzje tych zestawów zarówno z Australii czyli subieliftoz oraz ADF  z USA (obie marki robią dystanse w podobny zakresie czyli 2") i większość użytkowników jest zadowolona z osprzętu co więcej, duża ilość tych aut jeździ faktycznie w terenie. Ciekaw jestem bardzo takiego liftkita.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2018 o 09:35, Pan Dziedzic napisał:

I jak tam sprawy sie majo?

 

W dniu 16.04.2018 o 21:26, coocer napisał:

i jak? wiemy coś o postępach, bo u mnie kiepsko było z czasem ostatnio

 u mnie też ciężko z czasem było. Musiałem spawacza ustawić na inny termin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2018 o 10:14, Pan Dziedzic napisał:

Na jaki kolor bedziesz malował ?

Jeszcze o tym nie myślałem. Najważniejsze dla mnie, żeby nie było problemu z ustawieniem geometrii po zamontowaniu lifta. Nad tym teraz pracuję ;)  Postaram się założyć w weekend zestaw testowy do swojego auta. 

Pytanie, czy w SF mocowanie tylnego wahacza wzdłużnego jest takie same jak w SG? 

Edytowane przez krik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. Jaki dajecie maksymalny rozmiar opon? Mysle o zalozeniu 215/75/15. Z tym ze mam buga na zawiasie foresterowym, boje sie troche o kolizje z progiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na równym jak.stoi to do ranotw mam 8cm, jeszcze trochę planuje podnieść, jedynie próg mnie martwi, i nie do końca jestem pewien czy ten dystans wachacza wzdłużnego zrobi robotę, póki co wachacz mam nie wiele pochylony, a jak rozumiem on dystansuje tylko w dół?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2018 o 10:06, krik napisał:

 

Mam już projekt i wypalone na laserze elementy do SF i SG przód + tył + podkładka pod wahacz wzdłużny. Do wyboru będzie wysokość 30, 40 i 50 mm. Ze spawaczem jestem umówiony na przyszły tydzień. Podkładki będą uwzględniały korektę kątów na przód i tył dla 2ysokości 40 i 50 mm. Malowanie proszkowe. Śruby 8.8.
Jak znajdzie się trochę chętnych to uruchomię seryjną produkcję. Najpierw przetestuję w swoim SG i pochwalę się tu.

 

również zainteresowany nabyciem takiego zestawu do SF 2001
zabieram się za mocną przebudowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto pytał, to zestaw zawias z forka i koła 215/75/15 robią robotę w Bugu, nic nie obciera po pierwszych testach. Pewnie gdzieś w ostrzejszej jeździe będzie do poprawki, ale zamówione mam dystanse na tyl, 20 sztuk po 4 mm z nierdzewki :) to regulacja wysokości będzie :)


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Jak byłby kto łaskaw udostępnić rysunek dystansu do przodu to by mi ułatwiło sprawę :)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze na wykrzyzu, na prostym nie mam w telefonie zdjęć, zrobię w niedalekiej przyszłości ;)c293b1cc6d4613d3b688da3387ed5ece.jpg53e989ed7a11839d7b7970de18c9cb7d.jpgc0b7870f4a1c1557b2a3f7a4b8c2de3e.jpg6b4d36bb5501c0819b935c5f6d7747d0.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...