Skocz do zawartości

obsługa multimediów w jez. polskim


Michał R.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Forka 2011 rok po lifcie (nowsze zegary, radio z wyświetlaczem, kamera cofania itd.). Czy istnieje soft języka polskiego ponieważ cała obsługa jest po angielsku. Nie żebym nie dawał rady ale w ojczystym języku było by przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne, z wyświetlaczem do kamerki, dwoma pokrętłami i całą masą przycisków, a w tym od 1 do 6 :P Sprawdzę jutro czy ma jakieś oznaczenia firmowe ale chyba takowych nie zauważyłem. Najwyżej zrobię zdjęcie i wrzucę.

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/80941-kenwood-fxdd07ef2-dyskusja-oem-navi/

 

takie?

 


czy takie?


...raczej nie ma, nie spotkałem się, żeby występowały inne języki niż wpisane w system. Zawsze można w ASO spytać, czy nie było jakiejś aktualizacji, albo Działu Technicznego.

post-17407-0-38717500-1458756124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Po południu się wybieram to wieczorem napiszę.

 

Trzy godziny później:


Byłem więc w serwisie...Pytanie moje o polską wersję obsługi wskazanego radia wzbudziło zdziwienie, a nawet sympatyczny pracownik serwisu stwierdził, że nigdy nikt o to nie pytał  :) Po próbach znalezienia w menu radia opcji języka doszliśmy do wspólnego wniosku, że jest jedynie wersja angielskojęzyczna. Plus z tego taki, że żona nie zmieni mi ustawień :faja:

I to byłoby chyba tyle w temacie.

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...