Skocz do zawartości

Składanie lusterka


barcin_ski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

 

Mam Legacy IV od roku. Jest sobie po lewej stronie przycisk do składania lusterka. I dziwne jest to, że składa się tylko lewe lusterko. Osoba sprzedająca mi samochód powiedziała, że ten model tak ma. Sprawdzał też w innym aucie i też składało się tylko lewe lusterko. Prawda to? Domyślam się, że nawet jeśli tak, to elektryk jest w stanie mi to tak przerobić, żeby składały się oba, ale dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba sprzedająca mi samochód powiedziała, że ten model tak ma. Sprawdzał też w innym aucie i też składało się tylko lewe lusterko

  jak to mówia dobra sciema to podstawa. jaki sens by miała "procedura" składania jednego lusterka ?! 

  czego to juz sprzedajacy nie opowiadają :)  

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sprzedający miał rację, ten konkretny model w czasie sprzedaży tak miał :P Przecież mówił o swoim modelu, a że inne mają obydwa składane.. no cóż tamte modele mają akurat inaczej :P

Model ma składane oba, egzemplarz jedno... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

 

Mam Legacy IV od roku. Jest sobie po lewej stronie przycisk do składania lusterka. I dziwne jest to, że składa się tylko lewe lusterko. Osoba sprzedająca mi samochód powiedziała, że ten model tak ma. Sprawdzał też w innym aucie i też składało się tylko lewe lusterko. Prawda to? Domyślam się, że nawet jeśli tak, to elektryk jest w stanie mi to tak przerobić, żeby składały się oba, ale dziwna sprawa.

 

:biglol:  nie mówiła Ci jeszcze jakiś innych ciekawych rzeczy ?

To nie VW, tutaj oba lusterka są równouprawnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...