Skocz do zawartości

Regeneracja pompy wspomagania w h6 - robił ktoś??


kamson

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, kończy mi się powoli pompa  i czas na zmianę, ale.....no właśnie nowa  (zamiennika brak) kosztuje w granicach 2-3 tys. Przypadkiem natknąłem się na taką firmę:  http://www.regeneracjaczescisamochodowych.pl/pompywspomagania.html  i nie wiem czy ma to sens??

Edytowane przez kamson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oring nie pomógł, używki na allegro do H6 (mojego rocznika) - nie widziałem jeszcze.

 

ps. ktoś korzystał z powyższej firmy?? Poza tym, jeżeli rzeczywiście regenerują tego typu pompy to chyba lepiej nie kupować kota w worku ,a po prostu zregenerować...

Edytowane przez kamson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, który masz rocznik, ale jestem na 100% pewien, że jeśli między 2000 - 2008, to się pojawiają, a wiem stąd, że mam włączoną przypominajkę, jeszcze z czasów, gdy szukałem do swojego i jakoś mi się zapomina to wyłączyć, np. teraz jest do Outbacka H6 drugiej generacji, ale moim zdaniem droga, bo chyba 400 złotych kosztuje. Czasem pojawiają się w okolicach 200 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh...rzeczywiście jest na Allegro. Pojawił się temat pompy na forum SIP i plum, na allegro na drugi dzień rozwiązanie B) . No cóż, chyba jednak przejadę się do tej firmy to mi i magiel może sprawdzą...co regeneracja to regeneracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - ja też chciałem oddać do regeneracji, ale że miałem daleko, a wysyłkowo już się warsztat przestał tym zajmować, to zmuszony byłem szukać używki.

A jeden forumowicz robił regenerację właśnie do H6, a i tak skończył na używanej z Alle. Obyś nie przechodził tej samej drogi i regeneracja przebiegła sprawnie i na wiele tysięcy kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...