Jump to content

Lapka ciśnienia oleju - nie zawsze działa


RadziejS

Recommended Posts

Coś mi szwankuje kontrolka ciśnienia oleju (tzn. obstawiam nie samą kontrolkę, ale coś po drodze). Nie zawsze pali się po przekręceniu kluczyka. Mam wrażenie, że może mieć to związek z wilgotnością. Gdy pogoda była wilgotna, deszczowa nie paliła się. Potem zaczęła, a gdy wczoraj umyłem forka znów się nie pali.

 

Co to może być?

 

PS. Nie mogę zmienić tytułu w widzę, że "m" zjadłem... ;)

Edited by RadziejS
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wygląda czujnik ciśnienia oleju w Twoim autku ale jeśli jest podobny do tego z zdjęcia (chodzi głównie o końcówkę na wtyczkę) foto http://www.subarak.pl/1216-thickbox_default/czujnik-cinienia-oleju-do-subaru.jpg  możliwe że wtyczka która nachodzi na konektor mogła zaśniedzieć, zabrudzić się, jakoś poluzować i po prostu nie zawsze styka przez co kontrolka nie zawsze działa. U mnie był taki przypadek.

Link to comment
Share on other sites

była krótka seria skodzianek gdzie jakieś chińskie kabelki szły na instalację i tam cuda się działy z całą elektryką a w szczególności tempomat i świece żarowe (przewody się strasznie utleniały) tak jak przedmówca pisał sprawdź konektor na kabelku i czy aby w czujniku nie masz poluzowanego styku bo jakby nie patrzeć to tylko ludzie sprawdzają produkcje maszyn. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...