Skocz do zawartości

Przekładka radia i obsługa mp3/aux


lukemike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a próbował ktoś czy podejdzie takie coś do obk/legacy przedliftowego?
https://www.olx.pl/oferta/radio-nawigavja-dvd-subaru-outback-iv-legacy-v-ramka-CID5-IDwliFD.html
Ale co z tego zestawu ma podejść? Wszystko jest inne kształtem a elektrycznie pasuje

melduje ze nic nie musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2018 o 10:08, LUq Baq napisał:

Jak wyłączę światła drogowe to dopiero wtedy wszystko się rozjaśnia

Wygląda na to, że instalacja jest przeciążona (słaby akumulator lub/i słabe ładowanie lub/i słabe połączenie do masy i/lub zaśniedziałe styki.) Ja bym zaczął od wyjęcia w łożenia z powrotem bezpieczników od obwodu świateł i obwodu zasilającego radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2018 o 20:19, Juan Rapru napisał:

Wygląda na to, że instalacja jest przeciążona (słaby akumulator lub/i słabe ładowanie lub/i słabe połączenie do masy i/lub zaśniedziałe styki.) Ja bym zaczął od wyjęcia w łożenia z powrotem bezpieczników od obwodu świateł i obwodu zasilającego radio. 

Pewnie nie światła drogowe tylko mijania i w japończykach to normalne że się przyciemnia po włączeniu świateł

A takie cuś ma ktoś u nas zamontowane
IMG_1172.jpg

Edytowane przez Bartosz-B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bartosz-B napisał:

Pewnie nie światła drogowe tylko mijania i w japończykach to normalne że się przyciemnia po włączeniu świateł

 

Nie w japończykach tylko w każdym aucie. Odpowiada za to pomarańczowy przewód w ISO. Jeżeli masz przejściówkę do radia z kostki SUBARU na ISO należy przeciąć i zaizolować pomarańczowy przewód w przejściówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.08.2018 o 13:39, archi_voo napisał:

 

Nie w japończykach tylko w każdym aucie. Odpowiada za to pomarańczowy przewód w ISO. Jeżeli masz przejściówkę do radia z kostki SUBARU na ISO należy przeciąć i zaizolować pomarańczowy przewód w przejściówce.

Tak zrobiłem i nastała jasność ;) dzięki.

zlacze-iso-subaru-legacy-impreza-foreste

Edytowane przez LUq Baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 21:07, LUq Baq napisał:

Tak zrobiłem i nastała jasność ;) dzięki.

zlacze-iso-subaru-legacy-impreza-foreste

A próbowałeś przytrzymać "off" na klimatyzacji zanim przeciąłeś kable?
zgodnie z poradą tu https://forum.subaru.pl/topic/64819-%C5%9Bwiat%C5%82a-pod%C5%9Bwietlenie-radia-klimy-nawigacja/
u mnie zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem jak w fabrycznym radiu i tam to działo. Z nowym radiem Różne kombinacje. Niestety nic nie działało ;(

 

 

A mam jeszcze pytanie z innej beczki. Jakie żarówki h7 polecacie do tego modelu, bo w nocy barwa żółta i widoczność tragiczna. Polerowalem klosze ale dużo się nie poprawiło. Ledy tam h7 wejdą? Sorry ale nie znam się na tym. ;)

Edytowane przez LUq Baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LUq Baq napisał:

 

A mam jeszcze pytanie z innej beczki. Jakie żarówki h7 polecacie do tego modelu, bo w nocy barwa żółta i widoczność tragiczna. Polerowalem klosze ale dużo się nie poprawiło. Ledy tam h7 wejdą? Sorry ale nie znam się na tym. ;)

Z moich testów H7 najlepsze efekty (oświetlenie / długość życia) daje GE +30%. Wszelkie Phillipsy czy Osram +100% czy ileś dają niewiele/nic więcej a zdychają co parę miesięcy.

 

Co do LEDów - według opinii na Amazonie Philips Retrofit H7 X-Treme Ultinon włażą do OBK 04 p&p. Sam nie testowałem, ale trochę o tym myślę do OBK12.

Chińczyków się boję, bo już samo włożenie LEDa w H7 jest niezgodne z homologacją, więc zaryzykowałbym tylko z czymś dobrym. W swoich Philips odtworzył propagację świata z żarówki, więc poprawnie świecą w halogenowych lampach. Chińczyki tego nie zapewnią.

Edytowane przez Jo_gurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wznawiam topic – firma przywołana już wcześniej – czy ktoś zastosował to rozwiązanie: https://avojdm.com/single-zone-av-panel-set-h6217ag902sc/

Wygląda profesjonalnie, dostawca zapewnia, że "to nic", że na japończyka-anglika, że wszystko działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, afera1974 napisał:

Wznawiam topic – firma przywołana już wcześniej – czy ktoś zastosował to rozwiązanie: https://avojdm.com/single-zone-av-panel-set-h6217ag902sc/

Wygląda profesjonalnie, dostawca zapewnia, że "to nic", że na japończyka-anglika, że wszystko działa...

Było chyba stronę wcześniej, wszystko działa jak natura chciała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...