Skocz do zawartości

Zamiennik dla Halogenów przednich Forester 98r


Elriba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam informacji na temat zamienników dla halogenów przednich do Forestera. Jak wiadomo ich cena - używki jest kosmiczna, a rzadko kiedy trafi się jakiś w dobrym stanie. Może ktoś podzieli się wiedzą jakie zamontować inne / uniwersalne lub dedykowane halogeny, które można np. nówki trafić za normalne pieniądze.

 

Dziękuje z góry za pomoc.

 

Grzegorz - elriba@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę, może nie spełniają 100% roli halogenów przeciwmgielnych ale mają wiele innych zalet np. świecą skutecznie na 200m przed nos a miejsce w którym są, zaskakująco nie najgorzej sprawdza się we mgle lub jak ktoś po nocy zapomni sobie kierunkowskazu.

Przyznam się bez bicia, że dostałem od brata 4szt. dalekosiężnych Wesemów które spełniają swoją rolę jako dodatkowe światło dalekosiężne a że nerwowy jestem z natury rzeczy, jak mnie ktoś zjerzy to aplikuję 4x55W i czasem działa a czasem po prostu muszę poczekać  i wrzucić Trójkę(bynajmniej nie radiową).

 

Na niemieckich portalach aukcyjnych widziałem jak ludzie grupowo żeby nie powiedzieć "rzeszami" pakują w miejsce orginału Hellę której nie powstydziłby się Burns w swoim GC podczas jakiegoś nocnego rajdu.
Aczkolwiek wyjść masz kilka:
-Zamontować dodatkowe halogeny przed Grillem,w grillu,pod zderzakiem(najłatwiej przed grillem, to co odstawiłem u siebie spędziło mi sen z powiek na dwa dni bo nie lubię jak mi coś dynda czy jest krzywo albo nie tak jak Buk przykazał)

-Zamontować orginały i przecierpieć te parę stówek(Najszybciej,najprościej ale nie najtaniej)

-Zamontować coś w miejscu orginałów podobne gabarytowo(jak przerabiać to z głową).
Jakbyś był zainteresowany szczegółami tego co "zrobiłem z moim samochodem" śmiało pisz PW.
Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany za ten śmiały post.
Pzdr.Mr.SW
 

post-21965-0-19420300-1458169377_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...