Skocz do zawartości

Luz na pedale sprzęgła i sprzęgło w ej22 n/a


Hiszpanu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam luz na pedale sprzęgła, pedał nie stawia żadnego oporu na kilka cm po wciśnięciu, tak ma być czy wystarczy podciągnąć linkę?

 

Druga sprawa czy sprzęgło z n/a ej20 jest takie same jak w ej22? Bo mam impreze ej22 silnik z legasia i pewnie bede miec problemy z kupnem sprzęgła bo po vinie mi nikt pewnie nie dobierze (auto ze stanów). A szukać bede z valeo i powiedział bym po prostu sprzeglo do imprezy z 99 2.0 125km i nie powinno być problemów ale musze mieć pewność że bedzie pasować bo najprawdopodobniej nie ja to bede składać.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że się sprzęgło skończyło - z Twojego obrazka widzę, że stuknęło mu już 85kkm - pora na wymianę.

Z doborem sprzęgła sam miałem trudność - koniec końców ściągałem z USA (jak i masę innych części)

Sądząc po tym co można znaleźć na stronie Exedy USA można przypuszczać, że z EU też będzie pasowało - nawet na zdjęciach pudełka z tarczy i docisku są polskie napisy.

Edytowane przez Hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się już kończy, myśle że 3-6 miesięcy jeszcze objeździ, w końcu exedy ale łożysko strasznie daje i lepiej to zrobić szybko. Chyba zawioze do mechanika i niech oni działają bo na exedy mnie chwilowo nie stać myśle że valeo da radę na kilka sezonów, w końcu to zwykłe n/a.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jednak zdecydowalem ze i tak nie bede robil duzych przebiegow i ze sprzeglem poczekam do wakacji, bo luz mozna zlikwidowac linka, a samo sprzeglo w sumie az tak zle nie chodzi a wszystko przeciez zalezy jak sie je traktuje. Ale dzieki za link

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...