Skocz do zawartości

Wymiana rozrządu legacy IV


civi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest jakaś możliwość oceny wzrokowej zużycia rozrządu? Byłem u mechaika i nie był w stanie ocenić ile może być najechane na tym rozrządzie. Mam niby książkę serwisową, ale niestet ASO nie ma dostępu do bazy danych i nie wiadomo kiedy byl on wymieniany. Czy jest jakaś inna możliwość znalezienia informacji kiedy rozrządy był wymieniany?

Polecany zestaw to Cotitech czy brać jakiś inny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze opatrzony mechanior stwierdzi co najwyżej że pasek był wymieniany niedawno czyli parę tyś km wstecz bo to jeszcze idzie organoleptycznie wyczuć. Ale nikt ci nie powie że był wymieniany 70 tyś temu i jeszcze 30 możesz nalatać.

 

Tak jak wyżej - wymień i kup sobie spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To samo pytanie. 2.0 diesel zostalem przynajmniej narazie szczesliwym posiadaczem Legacy z 2008r. Poprzedni wlasciciel mowil mi ze tam jest lancuch a nie pasek czy ktos moze potwierdzic albo wyprowadzic mnie z bledu? mam 121tys i zastanawiam sie jezeli jest pasek to trzeba wymienic a jak lancuch to nie. prosze o info. Rowniez jaki olej zalecacie do 2.0 diesel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie. 2.0 diesel zostalem przynajmniej narazie szczesliwym posiadaczem Legacy z 2008r. Poprzedni wlasciciel mowil mi ze tam jest lancuch a nie pasek czy ktos moze potwierdzic albo wyprowadzic mnie z bledu? mam 121tys i zastanawiam sie jezeli jest pasek to trzeba wymienic a jak lancuch to nie. prosze o info. Rowniez jaki olej zalecacie do 2.0 diesel?

Rzekłbym nawet, że są dwa łańcuchy. :)  Nie to powinno być teraz Twoim zmartwieniem.

post-13696-0-97040600-1461835439_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...