Skocz do zawartości

Szkoła Jazdy Subaru


KSj

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem we wrześniu Subaru XT w Mmcars w Katowicach ,

Dziś przypadkiem dowiedziałem się w Subaru w Mikołowie  że jest podobno dostępny bezpłatny `kurs` jazdy subaru dla XT`eków - do dziś nie wiedziałem choć wydaję się bardzo interesujące....

Podczas późniejszego Telefonu do mmcars powiedzieli że ich to nie interesuje, oni się tym nie zajmują - jak chce to mam dzwonić do SIP .

 

Rozumiem że powinienem zostać poinformowany przez sprzedawcę nowego samochodu...

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok od zakupu możesz skorzystać z takiego szkolenia bezpłatnie.

Wystarczy wejść na stronię Subaru.pl w dane/cennik i tam jest ładnie napisane w arkuszu specyfikacji.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak dealer powinien chyba o tym poinformować klienta.

Ja kupując nowego XT-ka dostałem taką informację od "Raja", podobnie było przy zakupie poprzedniego samochodu - OBK 2.0D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak dealer powinien chyba o tym poinformować klienta.

Ja kupując nowego XT-ka dostałem taką informację od "Raja", podobnie było przy zakupie poprzedniego samochodu - OBK 2.0D.

Ano powinien, może warto zainteresować Dyrekcję w ramach ciągłej poprawy jakości  :) Jakieś prospekty SJS też by się przydały (chyba, że są dostępne). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas późniejszego Telefonu do mmcars powiedzieli że ich to nie interesuje, oni się tym nie zajmują - jak chce to mam dzwonić do SIP .

 

To się wpisuje w politykę działalności tej firmy - ich generalnie tylko sprzedaż aut interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podczas późniejszego Telefonu do mmcars powiedzieli że ich to nie interesuje, oni się tym nie zajmują - jak chce to mam dzwonić do SIP .

 

To się wpisuje w politykę działalności tej firmy - ich generalnie tylko sprzedaż aut interesuje ;)

 

Ciekawe czy DYREKCJA ma statystyki uczestników szkoleń w podziale na Dealera który samochód uczestnikowi sprzedał i do szkolenia zachęcił.

Ciekawe jak w takim zestawieniu wypadł by ten konkretny Dealer który jak widać nie przykłada się zbytnio do realizacji polityki podnoszenia

umiejętności kierowców i poprawy bezpieczeństwa na drogach która jak wiemy dla SIP jest istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podczas późniejszego Telefonu do mmcars powiedzieli że ich to nie interesuje, oni się tym nie zajmują - jak chce to mam dzwonić do SIP . Rozumiem że powinienem zostać poinformowany przez sprzedawcę nowego samochodu...

 

...cała ta historia z informacja o szkoleniu należy do dealera i salonu sprzedającego Ci auto.... :facepalm:

Może sprzedawca "dał ciała", choć dla mnie to dziwne...bo takie informację tylko są na Plus podczas sprzedaży- np: jako prezent do Auta...:)

więc nie rozumiem sprzedawcy...dla mnie dał ciała..- niekompetencja o tyle!

 

A najgorsze ,że teraz zastanawiasz się czy: "ktoś chciał zaoszczędzić, ze nie dał Ci informacji???, czy nie wiedział?? czy o co chodzi??" :)

 

W każdym razie jak powiedział ktoś wcześniej - szkolenie przy zakupie F-XT masz gratis w SJSie, do wykorzystania do roku czasu od daty zakupu auta...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Podczas późniejszego Telefonu do mmcars powiedzieli że ich to nie interesuje, oni się tym nie zajmują - jak chce to mam dzwonić do SIP .   Rozumiem że powinienem zostać poinformowany przez sprzedawcę nowego samochodu...

Na wstępie przepraszam za nieco spóźnioną odpowiedź - jak wiadomo byłem z Zespołem na Rajdzie Hiszpanii ( gdzie - jak też zapewne wiadomo "poszło" nam zupełnie dobrze :) ).

Powracając do tematu - poinformowanie nabywcy samochodu o SJS ( w tym naturalnie o ew. przysługującym bezpłatnym szkoleniu ) jest oczywistym obowiązkiem sprzedawcy.

Za to niedopełnienie obowiązku niniejszym serdecznie przepraszam ( A z MM cars ..... "porozmawiam"  :evil2: ).  

Natomiast jestem troszkę zdziwiony faktem, że nie otrzymał Pan informacji bezpośrednio z SIP ( ok. 2 tygodni po zakupie samochodu klienci otrzymują od nas mail z dodatkowymi informacjami dotyczącymi m.in. niniejszego Forum, Zlotu Plejad, Subariady, ale także SJS ).

Ponadto w mailingu prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety ( > 2 minuty ) zawierającej ocenę całego procesu sprzedaży.

No chyba, że nie wyraził Pan zgody na otrzymywanie od nas korespondencji - wówczas nie mamy uprawnień do nawiązywania kontaktu.

 

Jak by nie było - rok jeszcze nie upłynął, więc jak najbardziej jako nabywca Forstera XT jest Pan uprawniony do skorzystania z bezpłatnego szkolenia.  

 

 

Pozdrowienia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...