Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

42 minuty temu, mattipk napisał:

A wyjaśnił byś jak to będzie działało? Jak nie tu to na pw bo chciałbym sobie założyć albo OEM navi albo jakieś radio 2din w daszku no i może to coś było by dobrą alternatywą?

Zamiast map z DVD w schowku masz mapy z zewnętrznego modułu GPS z mapami Garmina na karcie SD, do których aktualizacje są wypuszczane 4x w roku. Moduł podpinasz do seryjnego wyświetlacza i wszystko działa jak OEM. Do tego cały interfejs jest od Garmina. 

• Thanks 1
  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kupiłem sobie Speca   

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Posted Images

15 godzin temu, Jurando napisał:

Też chciałem zamówić N1.  Można namiar na konkretnego dystrybutora? 

był cały catback N1 dedykowany do SH na graciarni subaru na FB, kilku miesięczny za 2 tyś. PLN niestety sprzedający okazał się totalnym januszem i sprzedał komu innemu, mimo że ja byłem pierwszy. no cóż, w końcu był piątek 13.

Zamiast map z DVD w schowku masz mapy z zewnętrznego modułu GPS z mapami Garmina na karcie SD, do których aktualizacje są wypuszczane 4x w roku. Moduł podpinasz do seryjnego wyświetlacza i wszystko działa jak OEM. Do tego cały interfejs jest od Garmina. 
O ile pamiętam najlepiej kupić kartę SD ale nie HC. Mozna podpiąć się kablem i zrobic update softu modułu KNA a na kartę do katalogu o nazwie GARMIN wrzucić mapkę-jeden plik z rozszerzeniem gmapsupp.img Miałem też takowy update w forku robic ale skończyło sie na pionku 2din z mapami google. Powodzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Teraz, rześki napisał:

O ile pamiętam najlepiej kupić kartę SD ale nie HC. Mozna podpiąć się kablem i zrobic update softu modułu KNA a na kartę do katalogu o nazwie GARMIN wrzucić mapkę-jeden plik z rozszerzeniem gmapsupp.img Miałem też takowy update w forku robic ale skończyło sie na pionku 2din z mapami google. Powodzeniaemoji1.pngemoji1303.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Dzięki, moim zdaniem najłatwiej zaktualizować używając MapSource :)

Widzę że też zabierasz nalepki Subaru :biglol:
Jeszcze sporo tego będzie
Wczoraj Żona stwierdziła, że to najdroższe a zarazem najmniejsze gumki jakie widziała
  • Like 1
  • Haha 3
1 godzinę temu, Max 84 napisał:

Jeszcze sporo tego będzie emoji16.png
Wczoraj Żona stwierdziła, że to najdroższe a zarazem najmniejsze gumki jakie widziała emoji6.png

Ja to widzę tak :biglol:

0005X0QUNVFLNIKF-C122-F4-1.jpg.2f242bbb1be4b327c4fcda237b283a84.jpg

• Like 2
  • Haha 4

Dobry stuff z Hardtuned zajechał! Wlepa (naturalnie), odświeżacze, smyczor i ciuchlandia dla ojca i syna :D

125765632_147934843695874_3623208105739620213_n.jpg

125856116_963985274425143_9183048927920156922_n.jpg

125536602_1081651778919497_2240836394274696722_n.jpg

• Like 1
  • Upvote 1
31 minut temu, arkadio napisał:

Traktuje o błocku po kolana? :D

Nie, ale prawidłowy chwyt kierownicy juz niejeden raz pozwolił mi nie pogubić się w bełchu. Zresztą mam uniwersała. Na twardym też mnie ciężko dorwać ;)

• Upvote 1
9 godzin temu, Infra napisał:

Dobry stuff z Hardtuned zajechał! Wlepa (naturalnie), odświeżacze, smyczor i ciuchlandia dla ojca i syna :D

125765632_147934843695874_3623208105739620213_n.jpg

125856116_963985274425143_9183048927920156922_n.jpg

125536602_1081651778919497_2240836394274696722_n.jpg

Patrzę na te zdjęcia, nie wiedząc czyj to post, i tak sobie myślę "Kurczę, zupełnie jak Infra", patrzę, syn jakiś podobny do Maxa, no to spojrzenie na autora posta było już tylko formalnością:thumbup:

• Haha 1

19 minut temu, rosaskc napisał:

:biglol:

Jakie tym razem?

Seria z 2011, stwierdziłem że to jest to czego potrzebuję. I @Oktan się nie będzie czepiał że ciężkie ;) (chociaż znając Jego to raczej będzie się czepiał).

No i projekt zmiany hebla z przodu dalej istnieje a jak sam wiesz hebel byl dobierany także pod te felunie. 

Moim zdaniem tytuł wątku powinien być taki jak był oryginalnie czyli:

"... bez foty się nie liczy" 

Niepotrzebnie autor ten zacny tytuł zmienił. Obecnie fotka to przecież żaden kłopot. 

• Like 3
15 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

Jak wyciągnęłam z kartonu, od razu pierwsze co, to zaczęłam szukać o jeździe w terenie

W takim razie proponuję te pozycje:

http://akademia4x4.off-road.pl/

oraz pozycja Sławomira Makaruka (który popełnił też kilka filmów instruktażowych na YouTube)

https://www.ceneo.pl/23659126

Edited by mechanik
  • Thanks 2
3 godziny temu, mechanik napisał:

W takim razie proponuję te pozycje:

http://akademia4x4.off-road.pl/

oraz pozycja Sławomira Makaruka (który popełnił też kilka filmów instruktażowych na YouTube)

https://www.ceneo.pl/23659126

Dziękować, dziękować. Wiedzy nigdy za dużo. 

15 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

Czy z felgami u facetów jest jak z kolczykami u kobiet? ;)

Hmmmm, ja bym bardziej celował w buty z tym porównaniem :rolleyes:

• Upvote 1