Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kupiłem sobie Speca   

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Posted Images

Poka centralkę i powiedz po co Ci oddzielny zegar ciśnienia w kolektorze jak masz wskaźnik doładowania i który zresztą nie pokaże nic ponad 1bar?

6 minut temu, skwaro napisał:

Poka centralkę i powiedz po co Ci oddzielny zegar ciśnienia w kolektorze jak masz wskaźnik doładowania i który zresztą nie pokaże nic ponad 1bar?

Wiedziałem że będą o to pytania:biglol:

1 minutę temu, Jurando napisał:

Zegar był w zestawie do kupienia :/ Faktycznie niepotrzebny.A potrzebowałbym w zamian EGT i Tmp.wody.

Ok, a która wersja centralki? Pochwal się :)

Edited by skwaro
15 minut temu, skwaro napisał:

wskaźnik doładowania i który zresztą nie pokaże nic ponad 1bar?

Skąd wiesz co planuje? U mnie dmucha do 1,2 aktualnie :)

Edited by Infra
2 minuty temu, Infra napisał:

Skąd wiesz co planuje? U mnie dmucha do 1,2 aktualnie :)

Cokolwiek by nie planował 0.9 bar jest w serii, więc ten zegar na jakiekolwiek podniesienie doładowania ma za mały zakres :) U mnie dmucha 1.5bar :OO:

Edited by skwaro

Miałem chytry plan.Ale się nie powiódł.Zegary są ze starej wersji BF i jedna z pierwszych centralek Advance. Niestety Stare BF nie pasują do Nowej centrali .Inna komunikacja (Wg. Defi) Chciałem to podpiąć pod jedną centralę . Ale będą na razie dwie.

IMG_20201104_145102.jpg

1 minutę temu, Jurando napisał:

Miałem chytry plan.Ale się nie powiódł.Zegary są ze starej wersji BF i jedna z pierwszych centralek Advance. Niestety Stare BF nie pasują do Nowej centrali .Inna komunikacja (Wg. Defi) Chciałem to podpiąć pod jedną centralę . Ale będą na razie dwie.

IMG_20201104_145102.jpg

Trzeba było sprawdzić, na stronie Defi jest o tym :) Ale widzę że się migających światełek zachciało skoro dublujesz parametry :) Ja bym wszystko na ZD wyświetlał :)

ZD mam od dawna przypadkiem, miało nie być wogóle . Ma być klasycznie :mrgreen:. Z resztą to jest wersja budżetowa . W specjalistów wcale nie odbiega od Defi. Czujniki do zegarów mam oryginalne. Jeżeli zdobędę wodę i egt (nowe) to podłącze pod nowszą centralkę .Może ma ktoś tutaj na forum ? Najlepiej z seri BF lub CR

6 minut temu, Jurando napisał:

ZD mam od dawna przypadkiem, miało nie być wogóle . Ma być klasycznie :mrgreen:. Z resztą to jest wersja budżetowa . W specjalistów wcale nie odbiega od Defi. Czujniki do zegarów mam oryginalne. Jeżeli zdobędę wodę i egt (nowe) to podłącze pod nowszą centralkę .Może ma ktoś tutaj na forum ? Najlepiej z seri BF lub CR

Co masz na myśli budżetowa? Podróbka?

50 minut temu, skwaro napisał:

Cokolwiek by nie planował 0.9 bar jest w serii, więc ten zegar na jakiekolwiek podniesienie doładowania ma za mały zakres :) U mnie dmucha 1.5bar :OO:

Ja mam 2-barowy i styka po podniesieniu mocy :) większy zakres się przydaje, jak się idzie w big turbo.

3 minuty temu, Infra napisał:

Ja mam 2-barowy i styka po podniesieniu mocy :) większy zakres się przydaje, jak się idzie w big turbo.

Przyjrzyj się jeszcze raz, zegar o którym mówię to MF Press (Manifold Pressure) i on jest do 1bar.

6 minut temu, skwaro napisał:

Przyjrzyj się jeszcze raz, zegar o którym mówię to MF Press (Manifold Pressure) i on jest do 1bar.

ja debil patrzyłem na turbo. <stawia piwko>

Zegar MF tak naprawdę nie zamierzam podłączać . Tak naprawdę dolny zakres Turbo Pokazuje to samo . MF Korzysta z tego samego czujnika Turbo . Z ciekawości zapytam . Po co MOżna go podłaczyć "samotnie"? . Jaki byłby cel jego wskazań? Ktoś kiedyś wspominał tu na forum że chodzi o ekonomiczną jazdę .?

Za radą @kowala  zakupiłem takie tarcze. Sprzedawca proponował gładkie trochę tańsze , ale wybrałem nacinane, czas pokaże czy słusznie. Może w końcu będzie cisza przy hamowaniu.20201106_161055.thumb.jpg.34a6a0dc8b691a0eb5f8458593d025aa.jpg

• Like 2
6 minut temu, tedimy99 napisał:

Za radą @kowala  zakupiłem takie tarcze. Sprzedawca proponował gładkie trochę tańsze , ale wybrałem nacinane, czas pokaże czy słusznie. Może w końcu będzie cisza przy hamowaniu.20201106_161055.thumb.jpg.34a6a0dc8b691a0eb5f8458593d025aa.jpg

Przy hamowaniu może i cisza będzie ale podczas jazdy już niekoniecznie.

2 godziny temu, yaroz napisał:

Przy hamowaniu może i cisza będzie ale podczas jazdy już niekoniecznie.

Wtym aucie motor i wydech zagłuszą wszystko :biglol:.

• Like 1
  • Haha 1
2 godziny temu, tedimy99 napisał:

Słuszny wybór :thumbup: