Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Juras K

Recommended Posts

Tym razem wjechały gadżety do najtrudniejszego i najbardziej wymagającego etapu moich prac z GT-kiem. Blacha!!! Reperaturki błotników zostały mi jeszcze z srebrnej GC (i w GF8 raczej nie będę ich póki co potrzebował) ale progi w ocynku przyjechały specjalnie dla odbudowywanego modelu. Jak krew z nosa to wszystko idzie ale warunki i zaplecze jakie są takie są więc póki co nie mam na to wpływu - mogę tylko cierpliwie i powolutku "dziubać" kolejne rzeczy.

01.jpg.065db7b6d5baa6ab6cbac917270a36e1.jpg

02.jpg.6079354ce726953d39d3a466dfc048f4.jpg

03.thumb.jpg.b46659dc92af595c2b5aef2167d30e15.jpg

Z subarakowym pozdrowieniem!

• Like 3

Nowe klocki Mintex M1155 (MDB1859) na przód + Motul RBF660 na wymianę.

Nie ma co zmieniać dobrego rozwiązania, poprzedni komplet takich klocków przejechał 43kkm :o

WhatsApp Image 2020-10-28 at 12.50.39.jpeg

Edited by MDsuperstar

Godzinę temu, thomson0073 napisał:

Eno pomalować nie zapomnij :D

Tak tak :D pójdzie na regenerację i będzie w przyjętej przeze mnie koncepcji czyli... Będzie na czarno :) bębny też pójdą do piachu i na czarno, a z racji, że na zaciskach nie zmieszczę napisu to mam pomysł na bębny :D. W ramach kontrastu dojdą przewody w oplocie kompletnie nie rzucające się w oczy:rolleyes:

8 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Nowe klocki Mintex M1155 (MDB1859) na przód + Motul RBF660 na wymianę.

Nie ma co zmieniać dobrego rozwiązania, poprzedni komplet takich klocków przejechał 43kkm :o

WhatsApp Image 2020-10-28 at 12.50.39.jpeg

A jak efekty dźwiękowe ? Moje przy delikatnym hamowaniu piszczą jak dzikie :facepalm: .

1 godzinę temu, gutek napisał:

A jak efekty dźwiękowe ? Moje przy delikatnym hamowaniu piszczą jak dzikie :facepalm: .

Trzeba dotrzeć zgodnie z procedurą (masz opis czy Ci wysłać?) i jest git. Na początku miałem założone i nie ułożyłem i piszczały strasznie. Potem w serwisie mi je przełożyli i dotarli i pozostałe ~40kkm bez pisków.

• Like 1

7 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Trzeba dotrzeć zgodnie z procedurą (masz opis czy Ci wysłać?) i jest git. Na początku miałem założone i nie ułożyłem i piszczały strasznie. Potem w serwisie mi je przełożyli i dotarli i pozostałe ~40kkm bez pisków.

Docierałem wg procedury z Pizzabrakes tak " na ostro " :D .Jakość hamulca jest b.dobra tylko te piski przy delikatnym hamowaniu  są naprawdę mocne .Inna sprawa , że to klocek sportowy , to co ma nie piszczeć. Za dużo wymagań , hamować ma jak dziki,  cichutko jak elektryk i bez pylenia  jeszcze :lol:.Się chyba nie da wszystkiego połączyć.Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. 

Edited by gutek
  • Like 1

8 godzin temu, MDsuperstar napisał:

To naprawdę musiałeś to skasztanić żeby m1155 Ci piszczały ;)

Poza tym świetny klocek.

• Haha 1

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

Ale F6R jeszcze lepszy ;)

Na codzień za szybko znika, ale zdecydowanie naj F6R :D

1 godzinę temu, MDsuperstar napisał:

Poza tym, że piszczy czy że nie piszczy? :biglol:

A w sumie to kto przy telefonie?:biglol:

57 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Wg poniższej grafiki da się :biglol:

Screenshot_20201029-092603.thumb.png.2bb388771c3ad1b2d146897bbb60503b.png

Home office widzę służy wynalazcom :biglol:

• Haha 1

Dziadzia stoi u blacharza na nadkolach ale zakupy były

• Haki bagażowe
  • Zakrętki pod kolor na wentylki
  • Folia solarna
  • Dodatkowe zaczepy do mat bo połamałem
  • Zestaw naprawczy do szyb bo maksio pozazdrościł dziadkowi i teraz już oba mają
  • Markery do opon

fz1A1WfAhZQeTT4Fr54E42UMKDqsCgOc-1Ej1uYWPZ8H42knh9blSAtyX_BLSGI336m0eiRX2Pz7bHDFJqBWpM1GVkPNaAi9et_TD9AIo4KNz1VHOXUnVS_E_BK2bLdG_YRHIkiBrO3sUP3h8FJMWIGrVDKfjACOFOkqXNY2s-2rpFt-kBvr4UFA3gf0hq2eZztGUO6T6mOlWNhWX6TCtUtUg9qBIMik8t_-Cbp7DAqJHf45mOI4lSj8Bs_iULZDZWnDNivqRKJvt09gIcnZtGBCM-7IYsiAbIP5_XAb1p4_iSHeMLRM5Ex2qGBEXwKs8d2B3EwXlRGAjIL8IlaQWt5G7IvsoM4FPOkG25plB8TRUO02a42JhniC9b-61goAyprI8Ftt9q7VYvtbfCiO9Brnaw40-6XfP1aArfhI1Hbp7_hD4FjJzsAfdunxG5sNI_I4XjAPMKPrRxQhPmDxvYa8x-hvqCvYfWR8KBuBUHuK8yEk6-4VZvUYKyphQo1IapVRh_KM_CMiIKMUHEf3iWDbNt8n-c3ofgOE9YGYdbWjZAdX7e3rEZW3oxSqDbfyy0niVexNVOeEckcdlt4kkATeRX18XejhrOQCiFNoEPWs-NcgTYbI1EFTxT5383K1N0e5G3UizkECzqfzQ9V9q9CPHqqrsYMvlFdf3rZrOh44qRF4nzzXPF_VlcwWNw=w1671-h940-no?authuser=0

• Like 3

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Jakaś specjalna? lustrzana?

ściemniająca w kolorze zieleni auta tzn od butelkowej zieleni do przezroczystej 

• Like 2