Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Ja co prawda nie "do" ale  "dla" subaryn . Może też się będzie liczyć, mianowicie zbudowałem z dziećmi domek dla naszych subarek 

Posted Images

53 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Oooo, a skąd takie? To są dwie czy trzy folie?

eurojanek mi zrobił, a z tymi foliami to nie wiem o co chodzi? Chodzi Ci czy tło nakleja się osobno i gwiazdy też osobno? Jeżeli tak to jest to w całości, chyba... :)bo nie naklejalem jeszcze.

9 godzin temu, VEC napisał:

XTra stary! Gdzieś to dorwał? :mrgreen:

Jak Ci się trzymają naklejki na zaciski?

Zagraniczna Manufaktura. Faktycznie ciężko zdobyć :/Trochę drogo wyszło i czasowo ale jakość bardzo dobra. Może być na  grill i na tył. 

A zaciski jeszcze nie testowane. Naklejki niby na wysoką temperaturę. Forek jakiś czas przebywa w sanatorium. Dla podratowania zdrowia. :rolleyes:

9 godzin temu, Jurando2006 napisał:

Zagraniczna Manufaktura. Faktycznie ciężko zdobyć :/Trochę drogo wyszło i czasowo ale jakość bardzo dobra. Może być na  grill i na tył. 

A zaciski jeszcze nie testowane. Naklejki niby na wysoką temperaturę. Forek jakiś czas przebywa w sanatorium. Dla podratowania zdrowia. :rolleyes:

Myślę, że gdybyś zainwestował i zamówił jakiś tuzin i po forum posprzedawał to byś jeszcze na plusie był :mrgreen:

Godzinę temu, Infra napisał:

przyznam, że Róża dzisiaj coś smarka :(

Akurat pora taka, że młodzi łapią teraz "bakcyla", tylko szkoda, że wysysającego zdrowie. Więc Dużo zdrowia dla Róży życzę i oby się nie przeniosło :thumbup:

• Like 1
12 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Akurat pora taka, że młodzi łapią teraz "bakcyla", tylko szkoda, że wysysającego zdrowie. Więc Dużo zdrowia dla Róży życzę i oby się nie przeniosło :thumbup:

Maks chorował pierwszy, teraz kolej Różalskiej. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

• Like 1
W dniu 20.09.2020 o 08:53, Infra napisał:

Maks chorował pierwszy, teraz kolej Różalskiej. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Sztafeta... Znamy...

Zdrowia