Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

14 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Kupiłem w ASO Dawoj wnękę prawego przedniego nadkola

2020-08-05 18.03.22.jpg

14 godzin temu, Tommi1 napisał:

Bravo ty ;), jak upiłem lewego... nie pasowała.... hahahha ale fakt nie w "dawoju"  ;)

A tak z ciekawości- co się dzieje, że trzeba nowe kupować?

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Posted Images

ogólnie się nic nie działo z moim starym, oprócz tego ze był popękany i poskładany za poprzedniego właściciela na trytki co mnie irytowało bardzo

• Like 2
9 godzin temu, adamski napisał:

A tak z ciekawości- co się dzieje, że trzeba nowe kupować?

W moim forku też musiałem wymienić na nowe - bo przy prędkości autostradowej z plusem nie wytrzymały dwie spinki i nadkole się podwinęło , a koło je zniszczyło .

nadkole wnęki.jpg

• Thanks 1

To ja też się pochwalę :mrgreen:

Z pomocą kolegi Oczkoo :thx: Teraz czekam, gdzieś do października ma być :P

IMG-20200806-WA0001.jpg

• Like 2

Zestaw na 10k czyli filtry: oleju, powietrza, kabinowy, aa do tego płukanka liquimoly i olej Valvoline MaxLife 10W40 :D Dziękuję koledze @aplam13

27 minut temu, VEC napisał:

To ja też się pochwalę :mrgreen:

Z pomocą kolegi Oczkoo :thx: Teraz czekam, gdzieś do października ma być :P

IMG-20200806-WA0001.jpg

Do Buga ?

11 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Zestaw na 10k czyli filtry: oleju, powietrza, kabinowy, aa do tego płukanka liquimoly i olej Valvoline MaxLife 10W40 :D Dziękuję koledze @aplam13

Nie ma sprawy zapodam później fotę co by nie było że kolega nie mówi prawdy:D

IMG_20200812_234401.jpg

Edited by aplam13
  • Thanks 1
  • 2 weeks later...

Kupiłem co prawda już dawno, ale dopiero doszła do mnie paka z USA :yahoo:

W "zestawie" jest jeszcze DP, ale na razie nie mam zdjęcia.

(Chlapacze x2, bo jeszcze nie wiem, które zamontuję ;))

IMG_20200825_192320.thumb.jpg.668df9ed61d81c7e72eb905c7af70fe7.jpg

IMG_20200825_194908.thumb.jpg.bddef5c3919e8b753630628b1f3da2ee.jpg

IMG_20200825_193501.thumb.jpg.37cd8b0074f7fe9070cbfcccfa2e6a25.jpg

IMG_20200825_193538.thumb.jpg.5fc54ccb815cff9b694675b63ee5ee98.jpg

IMG_20200825_194503.thumb.jpg.488a2277294b1732d686332a897f166a.jpg

Edited by Kambol
  • Like 6
6 godzin temu, MDsuperstar napisał:

le Cię wyszedł vortex z USA?

76$ to cena z przesyłką lokalną w USA. Finalnego kosztu nie jestem w stanie oszacować, bo miałem możliwość "dołączyć się" do zbiorczej paczki (palety) wysyłanej do Polski, ale na pewno sporo taniej niż w ASO, gdzie jest chyba na zamówienie za 470zł...

Edited by Kambol
  • Like 1

Takie sobie coś, jak będzie pasowało to się pochwalę, oraz ledowe żarówki retro fit prosto z chin bardziej z ciekawości na test niż do jazdy, po prostu ciekaw jestem czy faktycznie robię granice światło - cień, pytanie czy nie będzie za gorąco od nich w lampie:krecka_dostal:

IMG_20200825_210432.jpg

• Upvote 1
36 minut temu, aplam13 napisał:

Takie sobie coś, jak będzie pasowało to się pochwalę, oraz ledowe żarówki retro fit prosto z chin bardziej z ciekawości na test niż do jazdy, po prostu ciekaw jestem czy faktycznie robię granice światło - cień, pytanie czy nie będzie za gorąco od nich w lampie:krecka_dostal:

w lampie to będzie nawet chłodniej, od strony wtyczki więcej ciepła ;)

Inna sprawa, że te retrofity tak okrutnie oślepiają że powinni walić za nie mandaty z automatu... Nawet lasery mniej rażą :unsure: No i nie wiem czemu, ale większość aut na blachach UA ma takie "upgrady"... 

• Thanks 1

Olej, ENEOS 5W30, 2L, na dolewki, powinno wystarczyć do najbliższego przeglądu :)

20200826_163846.thumb.jpg.3a115be7778c8f284888a2116830ad5f.jpg

• Upvote 1
34 minuty temu, VEC napisał:

że te retrofity tak okrutnie oślepiają

Jak się kupuje pierwsze z brzegu chinole to oślepiają, jest Philips Osram i bosma z homologacją E8 na Czechy tylko trzeba wydać na najtańszą bosme trochę ponad 300zł

34 minuty temu, VEC napisał:

No i nie wiem czemu, ale większość aut na blachach UA ma takie "upgrady

Bo to dziki Wschód jeszcze, i ze 20lat dzikim jeszcze będzie. Tak jak u nas było za przemiany ustroju z komuszego w poststyropianowo-solidaruchowy.

Edited by yaroz
  • Like 1
  • Thanks 1
4 godziny temu, VEC napisał:

w lampie to będzie nawet chłodniej, od strony wtyczki więcej ciepła ;)

Inna sprawa, że te retrofity tak okrutnie oślepiają że powinni walić za nie mandaty z automatu... Nawet lasery mniej rażą :unsure: No i nie wiem czemu, ale większość aut na blachach UA ma takie "upgrady"... 

3 godziny temu, yaroz napisał:

Jak się kupuje pierwsze z brzegu chinole to oślepiają, jest Philips Osram i bosma z homologacją E8 na Czechy tylko trzeba wydać na najtańszą bosme trochę ponad 300zł

Bo to dziki Wschód jeszcze, i ze 20lat dzikim jeszcze będzie. Tak jak u nas było za przemiany ustroju z komuszego w poststyropianowo-solidaruchowy.

Panowie, wziąłem z ciekawości na testy, o dziwo jak wrzuciłem do jednego reflektora, to nie oślepiało, a przynajmniej tak to wyglądało , muszę z diagnosta pogadać żeby sprawdził mi jak to się ma, ale chyba zostanę przy standardzie, co innego jakby soczewka byla;) to co mam niby dobre odcięcie robi ale kto wie jak odbłyski boczne itp...ta bosma mnie trochę kusi ale nie wiem czy zda to egzamin bo z wentylatorem może już być problem z zamknięciem dekla reflektora:unsure:

16 godzin temu, Kambol napisał:

76$ to cena z przesyłką lokalną w USA. Finalnego kosztu nie jestem w stanie oszacować, bo miałem możliwość "dołączyć się" do zbiorczej paczki (palety) wysyłanej do Polski, ale na pewno sporo taniej niż w ASO, gdzie jest chyba na zamówienie za 470zł...

Jasna sprawa, ale to przyznam, że w ASO mocno wzrosło.... Bardzo mocno, bo płaciłem lekko ponad 2 stówki jakieś 3-4 lata temu.

Dwie stówki z hakiem, czy nawet trzy, to bym brał bez zabawy w sprowadzanie, gdzie nigdy nie wiadomo, czy dojdzie w jednym kawałku. Kilka miesięcy temu dostałem taką cenę z magazynu w Krakowie. Pytałem też o owiewki - niedostępne.

• Like 1

W sumie kupione nie przeze mnie, ale za moje i do mojego to się liczy :D sprzęgło, łożysko prowadzące i uszczelniacz;) już zmienione:biglol:

To i ja się pochwalę - dopadłem SF na złomie. Wziąłem sobie przednie reflektory (do polerowania), boczek drzwi przednich, uszczelkę drzwi przednich, mocowanie akumulatora, osłonę górną słupka środkowego, komplet napisów z tyłu - wszystko za jedyne 150 zł :thumbup:

• Like 5
  • Upvote 3