Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

Godzinę temu, rześki napisał:

Ktoś zna wymiar albo moze zmierzyć odległość otworów wewnętrznych w seryjnym kolektorze forestera sg? Nigdzie nie moge znaleźć. 934ef5b46b916f35eeab508caf0f0cc2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Zmierzę bo mam zwykły w piwnicy

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kupiłem sobie Speca   

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Posted Images

Zmierzę bo mam zwykły w piwnicy
A Ty przypadkiem nie zakładałeś taki? Bo gdzies wyczytałem że trza było naciągać troche bo bylo roznicy ze dwa centy.

2 godziny temu, rześki napisał:

A Ty przypadkiem nie zakładałeś taki? Bo gdzies wyczytałem że trza było naciągać troche bo bylo roznicy ze dwa centy.

Zakładałem bulgota, trzeba go trochę naginać, żeby wszedł. U mnie dodatkowo szpilki wykręcały się z głowic bo nakrętki nie chciały puścić. Jak potrafisz odkręcić same nakrętki to będziesz miał ułatwione zadanie. Zaopatrz się w jakąś breszkę lub młotek z grubym trzonkiem, trzeba rozpierać tam gdzie dwie rury idą równolegle.

Kolektor założony. Tak jak kolega napisał trza troche go rozgiąć. Ja dodatkowo musiałem przerobić mocowanie kata od skrzyni. Zobaczymy jak w czasie się to sprawdzi. Dźwięk jest ok zgrało się to z końcowym RMmotors. Pozdrawiam

• Upvote 1

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy :lol:

IMG_20200724_192558.jpg

• Like 19
  • Upvote 1
55 minut temu, Aga napisał:

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy :lol:

IMG_20200724_192558.jpg

Ale ze ciuchy? Forek bardzo ładny :)

• Thanks 1
18 minut temu, Danko napisał:

Ale ze ciuchy?

W Emilu w Łodzi jest magazyn, musiałam tam na chwilę zajechać po drodze ;)

• Haha 1
34 minuty temu, Aga napisał:

W Emilu w Łodzi jest magazyn, musiałam tam na chwilę zajechać po drodze ;)

Czyzby klasyczne "nie mam się w co ubrać"? :mrgreen:

• Haha 3
4 minuty temu, Danko napisał:

Czyzby klasyczne "nie mam się w co ubrać"? :mrgreen:

Podczas awaryjnej wizyty w serwisie, zajęłam się obrabowaniem magazynu z ciuchami :mrgreen:

Wreszcie OBK będzie z rowerami jeździł. 

Pod warunkiem że dostanę się do wydziału komunikacji (podobno zamknięty szczelniej niż przychodnie)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Confused 1
1 minutę temu, MDsuperstar napisał:

Kupiłem w ASO Dawoj wnękę prawego przedniego nadkola

2020-08-05 18.03.22.jpg

Bravo ty ;), jak upiłem lewego... nie pasowała.... hahahha ale fakt nie w "dawoju"  ;)

• Haha 1

Jest taki fartuszek co sie "zakłada" za błotnik w przedniej części i wygląda że jest za krótki bo po kazdej jezdzie jest na rancie błotnika a nie pod rantem... ale nie czepiam się może po prostu za szybko zapylam  ;)  hmmmm zapylałem :(   ;)

• Haha 1

Chyba trochę za Twarde te gumy...

Wykonanie zewnętrzne jak najbardziej oki ale twardość wybrałem wyższą. to nie był chyba trafiony pomysł do samochodu cywilnego zobaczymy może nie będzie mi potrzebne proteza:biglol:

IMG_20200805_193820.jpg

Edited by SubaruLPG

Czy ktoś kupował pokrowce na zagłówki, same? Bo kupił bym śliskie, może sztuczny jedwab i w we właściwych kolorach. Nie przestawiany od dawna zagłówek, choć dobrze ustawiony, jakoś mnie zaczął wk. Włos mi się zaczął jeżyć na głowie cycuś?! :biglol:

Kupiłem dziś nowy zawias do STi :)

Wracam do serii :mrgreen: więc będę się pozbywał gwintu do MY15 gdyby ktoś chciał niżej  od serii :D