Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Ja co prawda nie "do" ale  "dla" subaryn . Może też się będzie liczyć, mianowicie zbudowałem z dziećmi domek dla naszych subarek 

Posted Images

49 minut temu, niebieski708 napisał:

Może to ori ale refabrykanty ??? Miejsce napisu wygląda jak starte nie odlane...

Napisałem wyżej, nowe zamienniki, a miejsce napisu wytarlem bo jeden przyszedł gładki a drugi z tymi paskami:facepalm: więc oba będą gładkie i pójdzie na to naklejka :)

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

@yaroz dobitnie zaznacza, że to są nowe zamienniki :biglol:

Nie, porostu zawiesiło mi się podczas wysyłania wiadomości i kliknąłem tyle razy :biglol:

• Like 1
1 minutę temu, Michał Borek napisał:

Kupiłem kolektor od @Makul :D 

110717657_906184686528441_8864879890393426586_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=A_Rs8YNzCHQAX9QIVOT&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&_nc_tp=6&oh=7546abc186726d7e1973da125eee4658&oe=5F3B3B8D

Będziesz męsko bulgotał  :D

34 minuty temu, Bonless napisał:

Kupiłem trochę aluminium do Legacy :D

1262349405_20200720_1437451.thumb.jpg.3ca20325eb18c31ff49e8b295426f314.jpg

Co to za firma? :)

1 minutę temu, thomson0073 napisał:

Co to za firma? :)

Turbo Works, jak za swoją cenę wygląda na prawdę dobrze. Zobaczymy jak się sprawdzi.

14 minut temu, Bonless napisał:

Turbo Works, jak za swoją cenę wygląda na prawdę dobrze. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Oooo no to bomba, bo też o niej myślałem. Aż jestem ciekaw czy będziesz widział różnicę. A ta chłodniczka oliwy? Jak będziesz dał radę, to pstryknij kilka fotek, bo słyszałem że montaż nie jest taki łatwy.

Nowe uczciwe radio, gdyż tamten chiński telewizor xomax’a rozbić o kant czegokolwiek. 

2604893D-4A6D-4759-8030-1DEEAEC370B0.jpeg

• Like 4
  • Upvote 2
44 minuty temu, thomson0073 napisał:

Oooo no to bomba, bo też o niej myślałem. Aż jestem ciekaw czy będziesz widział różnicę. A ta chłodniczka oliwy? Jak będziesz dał radę, to pstryknij kilka fotek, bo słyszałem że montaż nie jest taki łatwy.

Pewnie dzisiaj zacznę z tym walkę, jak skończę to wrzucę foty do mojego tematu.

Mała chłodnica jest do skrzyni. U mnie seryjna chłodnica wody ma podłączenie do oleju ze skrzyni automatycznej, a w aluminiowej tego nie ma.

1 minutę temu, Michał Borek napisał:

Outback II 2.5L 

A nie orientujesz się czy Makul ogarnął już temat do Legacy IV? 

Z tego co wiem to Makul na razie nie planuje działać w temacie dlatego kupilem wczoraj a jutro moze uda sie montaż.b68f035419067465342b4501c2349e48.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

• Like 2
59 minut temu, rześki napisał:

Z tego co wiem to Makul na razie nie planuje działać w temacie dlatego kupilem wczoraj a jutro moze uda sie montaż.b68f035419067465342b4501c2349e48.jpg

Powiedzenia, cierpliwości w zakładaniu i nie zerwaniu gwintu w silniku przy wkręcaniu szpilek;):thumbup:

A dzieki, powinno pójść bo juz pare razy byl ściągany i zakładany kolektor- przeróbki, bandaże hehe zdam relację mam nadzieję ze bulgot bedzie lepszy niz obecny

• Like 1
  • Upvote 1

Ktoś zna wymiar albo moze zmierzyć odległość otworów wewnętrznych w seryjnym kolektorze forestera sg? Nigdzie nie moge znaleźć. 934ef5b46b916f35eeab508caf0f0cc2.jpg