Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, koziolek napisał:

Wzmocniony smok olejowy i kawał blachy do której tego smoka przykręcasz :faja:

No nie do końca, ten kawał blachy ma za zadanie trzymać olej w misce na szybkich zakrętach, smok się przykręca do bloku silnika :)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, skwaro napisał:

No nie do końca, ten kawał blachy ma za zadanie trzymać olej w misce na szybkich zakrętach, smok się przykręca do bloku silnika :)

Ja wiem,ale:

1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Kocham być noobem

więc, takie wyjaśnienie wystarczy ;)

No i te same śruby, którymi przykręcasz smoka do bloku, w dwóch miejscach o ile dobrze pamiętam trzymają też 'tą blachę' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, koziolek napisał:

 

No i te same śruby, którymi przykręcasz smoka do bloku, w dwóch miejscach o ile dobrze pamiętam trzymają też 'tą blachę' :)

 

Tylko tę małą, duża jest przykręcana śrubami miski olejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Co to są frukty i do czego służą?

Kocham być noobem :biglol:

Masz 2.5 więc taki smok u Ciebie to byłby dobry pomysł na zabezpieczenie przed zatarciem ;)

Przegroda tez może pomóc bo wiem że lubisz w terenie pośmigać a tam też olej lubi odpływać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jakiś czas temu naszło Mnie żeby stać się poważanym właścicielem Leśnika i to pierwszej generacji płace teraz frycowe i szczerze mówiąc nie widzę różnicy dla portfela po przesiadce z Saabow ;) ciągle coś trzeba zrobić żeby doprowadzić auto do stanu ...akceptowalnego 

IMG_20200104_231647.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pojawiło się tu już kilka modeli Subaru to pochwalę się też moim ostatnim nabytkiem:

MSMFg57.jpg

Legacy BG z pakietem aerodynamicznym Hippo sleek. Od Aoshima w skali 1:24. Ale chyba nie zrobię go w tym kolorze, raczej pójdę w stronę Mustard Yellow Mica. ;)

Muszę się z wstydem przyznać @kriskristoffers, że przez cały 2019r. nie skleiłem żadnego modelu. Jak było ich w gablotce 9 tak nadal jest 9. A do montażu to już uzbierało mi się 10. :blush:

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2020 o 14:19, DETT napisał:

Jako że pojawiło się tu już kilka modeli Subaru to pochwalę się też moim ostatnim nabytkiem:

MSMFg57.jpg

Legacy BG z pakietem aerodynamicznym Hippo sleek. Od Aoshima w skali 1:24. Ale chyba nie zrobię go w tym kolorze, raczej pójdę w stronę Mustard Yellow Mica. ;)

Muszę się z wstydem przyznać @kriskristoffers, że przez cały 2019r. nie skleiłem żadnego modelu. Jak było ich w gablotce 9 tak nadal jest 9. A do montażu to już uzbierało mi się 10. :blush:

Swietny :) gdzie dorwales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...