Jump to content

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł wątku to "Co kupiłem dzisiaj do swojej subary?". Czy można pod to podciągnąć zakup subary?  

Kupiłam drugie subaru, w sumie to trzecie. Tak że dokupiłam odpowiedni znaczek i dywaniki welurowe oraz nowe ciuchy    

Ja co prawda nie "do" ale  "dla" subaryn . Może też się będzie liczyć, mianowicie zbudowałem z dziećmi domek dla naszych subarek 

Posted Images

W dniu 11.04.2019 o 19:09, Tommi1 napisał:

Graty zjeżdzają ... 

56661821_816846895340760_6933631366839926784_n.jpg

56770562_2352228538198257_3415602214209585152_n.jpg

Zawory do miski tez się już pojawiły... 

I brakujące nakrętki do Momo ;)

received_381586129348315.jpeg

received_2162278153856477.jpeg

Zawory spustowe do miski gdzie zakupiłeś , jesli to nie tajemnica:-)

20 minut temu, mio1 napisał:

Zawory spustowe do miski gdzie zakupiłeś , jesli to nie tajemnica:-)

PRIV, żeby nie było reklamy ;) 

5 godzin temu, Apacz napisał:

Plecak? ;)

to ze zlotu nr... Cholera, już nie pamiętam, na którym to w wyprawce było ;)

5 godzin temu, Apacz napisał:

Gratki. 100 sztuk tylko wyszło? Rarytasik :)

Zawsze to jakiś taki mały bonusik ;)

4 minuty temu, Schwefel napisał:

rzucisz fotę jak wyglądają stołki w tej wersji? Bo na broszurze mało co widać.

To akurat najsłabszy obecnie element - bo po prawie 20 latach przyda się renowacja. 

GT-In2.jpg

GT-In1.jpg

• Like 1
  • Upvote 2

Czy jak przykleje do swojego 2015 Outbacka 3.6R przykleje taki emblem to bede mial Subaru Outback Spec-B?

20190413_101311_resized.jpg

Edited by Eryk
  • Upvote 1

Kupione 4 walce kute z wentylami metalowymi, dekielkami + pare odważników 18x7,5 ET48:

IMG_4963.thumb.jpeg.8d830c8d0bd32e8e1e5ef3e02bf18c47.jpeg

Dla porównania wagi 4 walce subarowe nie kute, bez dekielków czy wentyli 18x7 ET55:

IMG_4960.thumb.jpeg.2181a7ff2f7bfc84685001f582b36589.jpeg

• Like 7
  • Thanks 1
  • Upvote 1

A ja dziś kupiłem zestaw renowacyjny w postaci gąbek szlifierskich i tarcz , podkład antykorozyjny , 2 pojemniki baranka i pistolet do nakładania baranka  bo w planach mam zamiar naprawić ranty tylnych błotników i wywalić plastikowe nadkola które przyczyniły się do rdzewienia rantów błotnika. Chce jeszcze kupić zestaw do cynowania i czy ktoś kupował i stosował o ten ? 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-cynowania-duzy-cyna-pasta-autoand-7665473638

Warto to kupić czy polecacie coś innego (szpachli nie chce).

Bo rozmowy z 4 lakiernikami  skończyły się  hmmmm cenzura i przyzwoitość moja nie pozwala powiedzieć co myślę o lakiernikach ale chyba to najgorszy gatunek ludzi, który jest niesłowny , pazerny i ceny zmieniają się u nich chyba na podstawie pogody, bo logiki w tym nie widzę.

Cytując klasyka "bielsze nie będzie"
1412792350_Beztytuu.jpg.69c58722d0bd954b92277f96b49b96c6.jpg
20190418_131011.thumb.jpg.7f54b021c2ec6b28d81ddfb256819363.jpg
Możesz jeszcze zrobić fotke tak z boku jak to na mieszku leży? Dzięki

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

41 minut temu, The_Sickness napisał:

20190419_060004.jpg

20190419_060013.jpg

A znalazłeś jakiś patent na zaczepienie mieszka do gałki? Bo u mnie w oryginalnej gałce były zaczepy na mieszek a w tej nie było

47 minut temu, mattipk napisał:

A znalazłeś jakiś patent na zaczepienie mieszka do gałki? Bo u mnie w oryginalnej gałce były zaczepy na mieszek a w tej nie było

Nie znalazłem i w sumie nie szukam. Można byłoby mieszek wepchać do środka i czymś rozeprzeć, ale raz, że wyglądałoby to jak nogawka od ortalionu wsadzona do gumaka a dwa to niezbyt mam ochotę nad tym kminić. Wg mnie jest ok. Drążek mam o tyle krótki, że mieszek nie ma miejsca wyglądać jak za krótkie kalesony

• Haha 1
A ja dziś kupiłem zestaw renowacyjny w postaci gąbek szlifierskich i tarcz , podkład antykorozyjny , 2 pojemniki baranka i pistolet do nakładania baranka  bo w planach mam zamiar naprawić ranty tylnych błotników i wywalić plastikowe nadkola które przyczyniły się do rdzewienia rantów błotnika. Chce jeszcze kupić zestaw do cynowania i czy ktoś kupował i stosował o ten ? 
https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-cynowania-duzy-cyna-pasta-autoand-7665473638
Bo rozmowy z 4 lakiernikami  skończyły się  hmmmm cenzura i przyzwoitość moja nie pozwala powiedzieć co myślę o lakiernikach ale chyba to najgorszy gatunek ludzi, który jest niesłowny , pazerny i ceny zmieniają się u nich chyba na podstawie pogody, bo logiki w tym nie widzę.

Mam taki zestaw do cynowania i daje radę robiłem u siebie. Polecam dobry palnik nie oszczędzaj na paście no i czysta blacha musi być. Pozdrawiam i miłego cynowania bo fajnie się to robi :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20 godzin temu, ipsx82 napisał:

Kupowałem osobno, cynowałem lutownicą do rynien i palnikiem dremela.

W dniu 13.04.2019 o 14:55, pumex1 napisał:

to ze zlotu nr... Cholera, już nie pamiętam, na którym to w wyprawce było ;)

Zawsze to jakiś taki mały bonusik ;)

To akurat najsłabszy obecnie element - bo po prawie 20 latach przyda się renowacja.  

imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

GT-In2.jpg

GT-In1.jpg

Jak na 20 lat to bardzo dobrze trzymają się. :thumbup:

Szyba czołowa, która ledwo weszła do włoskiej 156 i listwa dachowa do niej, 4 poduchy amortyzatora, których zdjęcia nie dodam z powodu błędu i posiadłem 4 świece iskrowe oryginalne do gc8.