Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, siwulas71 napisał:

spoko jak zainstaluje to nagram , a czy Ty robiłeś kalibracje ???

Ja robiłem. Montowaliśmy komplet w Mapteku i od ręki chłopaki zrobili kalibrację oraz docelowy remap.

 

W dniu 7.09.2018 o 11:29, Elvisiak napisał:

Mam ten sam zestaw eibachów :) Dużej różnicy wizualnie nie ma, ale dobrze się prowadzi :) 

Pytanie co miałeś wcześniej. Czy serię czy coś innego. Ze swojej perspektywy powiem, że na Eibach Pro Kit auto stoi bardzo równo tj. przód i tył na tym samym poziomie. W serii tył siedzi nisko a przód jest wyżej. Całość zawieszenia idzie delikatnie do dołu, jakieś 2-3cm.

 

W dniu 8.09.2018 o 12:52, hvdy napisał:

Wrzuć foto po, bo też się czaję  na pro kit :)

Proszę, coś ode mnie na Eibachu ;):

 

IMG_1083.thumb.JPG.5a7b7e5627d6841315fa05b4a2d10190.JPG

 

IMG_1786.thumb.JPG.d7234ab4e61db8120b133d0d91fab867.JPG

W dniu 7.09.2018 o 17:00, Pan Dziedzic napisał:

Pójdzie w dół. 

Prowadzenie, lux.

Może rewelacji nie ma, bo na pewno są lepsze zawieszenia, ale w tej cenie nie ma lepszego modu  ;)

Do kompletu polecam Kayabę Ultra SR i stabilizatory Eibacha P+T. Wtedy robi się naprawdę dobrze. Miałem ten setup przez kilka lat i nie jedną pojeżdzawkę wygraliśmy :thumbup:.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon WRC A jakie to koszta w MApteku ??? jeśli można wiedziec 

23 hours ago, rosaskc said:

Dolotu :) @Simon WRC ma dolot Mishimoto i przy zasysaniu charakterystycznie świszczy, jestem ciekaw, czy SPT też tak ma :)

miałem też brać Mishimoto ale OEM SPT był w podobnej cenie razem z cłem i przesyłka , tylko osłony nie kupowałem bo ona i tak naprawdę chyba nic nie daje ale chce zrobicsam ze starych tablic japonskich , Ty masz osłonę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

To jest magnes na lodówkie ? 

 

Te dwa środkowe

WhatsApp Image 2018-10-02 at 21.33.24.jpeg

 

Zdjęcie akurat robione lodówką :)

10 godzin temu, wojteq02 napisał:

Gdzie można dostać takie cuś? :)

Ja akurat kupiłem na Alie

Levy

https://www.aliexpress.com/item/Geniune-Tomica-Metal-Diecast-Vehicles-Modern-Toy-Cars-Hummer-Toyota-FJ-Jeep-Wrangler-G-Class-Subaru/32915837348.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4doRAI5o

Sti

https://www.aliexpress.com/item/Takara-Tomy-Tomica-Mini-Metal-Diecast-Vehicles-Toy-Cars-Gifts-Various-Types-101-120/32918651090.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4doRAI5o

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/26/2018 at 11:59 AM, Simon WRC said:

Pamiętaj, że po podmianie dolotu trzeba zrobić kalibrację przepływomierza. Piotrek z Mapteka mnie straszył, że w niektórych autach niewiele trzeba pojeździć bez tego żeby zepsuć silnik :o. Całkiem inne odczyty wartości powietrza.

 

Każdy będzie tak miał, jak nie przepuścisz zasysanego powietrza przez tłumik szmerów ;).

A jakie to koszta związane z kalibracją przepływomierza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siwulas71 napisał:

A jakie to koszta związane z kalibracją przepływomierza???

Zadzwoń i zapytaj. Ja płaciłem za całość tj. ze strojeniem, więc nie wiem. Zresztą stały klient ma inne ceny ;).

 

W dniu 27.09.2018 o 12:03, siwulas71 napisał:

tylko osłony nie kupowałem bo ona i tak naprawdę chyba nic nie daje ale chce zrobicsam ze starych tablic japonskich , Ty masz osłonę ?

Osłona to kluczowa sprawa, inaczej będzie ssał gorące powietrze spod maski a to kompletnie bez sensu :huh:.

U mnie dodatkowo jest zrobiony dolot powietrza z nadkola poprzez kratki w zderzaku, żeby było jak najwiecej zimnego powietrza. Zajrzyj do mojego wątku, są zdjęcia.

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Simon WRC said:

Zadzwoń i zapytaj. Ja płaciłem za całość tj. ze strojeniem, więc nie wiem. Zresztą stały klient ma inne ceny ;).

 

Osłona to kluczowa sprawa, inaczej będzie ssał gorące powietrze spod maski a to kompletnie bez sensu :huh:.

U mnie dodatkowo jest zrobiony dolot powietrza z nadkola poprzez kratki w zderzaku, żeby było jak najwiecej zimnego powietrza. Zajrzyj do mojego wątku, są zdjęcia.

nie wiem, nie mogę znaleźć zdjęcia z dolotem u Ciebie :wacko: ślepy ja czy jaki :D no nie wytrzymałem i założyłem mojego ale gwizda panie, nagrywałem jak prosiłeś ale jakoś z tego konta czyli z przodu od maski nie było za dobrze słychać więc muszę popracować nad tym 

 

IMG_7380.jpg

IMG_7381.jpg

IMG_7383.jpg

IMG_7385.jpg

IMG_7386.jpg

IMG_7388.jpg

On 9/26/2018 at 2:38 PM, siwulas71 said:

spoko jak zainstaluje to nagram , a czy Ty robiłeś kalibracje ???

oj ma świszczy jak zły :D:thumbup:

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...