Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi




Witaj możesz podać gdzie kupiłeś dywaniki i jak z wykonaniem wyglada? Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zakup okazyjny z aukcji/ogłoszenia.Rzekomo OEM a samo wykonanie i dopasowanie-rewelacja.Nie sądziłem że tylne są dedykowane na odpowiednią stronę

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rokiki napisał:

Jesteś pewien ze to ten sam próbnik co ma Subaru?

 

Tym maluja gt86. Bylem u lakiernika ktory ma mieszalnie i przyniosl mi 20 probek tego koloru. Kazda inna. Zderzaki malowane tym kolorem zolkna niestety i najlepiej dobierac na oko. Ten kolor na razie jest troche za bialy. Zawsze mozna prysnac caly zderzak za min 1600. Sie usmialem normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sebastian32 napisał:

 

Tym maluja gt86. Bylem u lakiernika ktory ma mieszalnie i przyniosl mi 20 probek tego koloru. Kazda inna. Zderzaki malowane tym kolorem zolkna niestety i najlepiej dobierac na oko. Ten kolor na razie jest troche za bialy. Zawsze mozna prysnac caly zderzak za min 1600. Sie usmialem normalnie.

Hehe dobre 1600

taniej kupisz cały element w tym kolorze na allegro,ciężko wyrwać ale może kiedyś się trafi-ja tak czekam na okazje i odrazu biere, tylny zderzak do levorga w white pear

wkurza mnie fakt ze strasznie miękkie są te blachy i wystarczy delikatny szlif i są niestety takie efekty!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem z hameryki pompę wspomagania nową https://www.ebay.pl/itm/272868142377?ViewItem=&item=272868142377 bo już dosyć miałem kupowania na allegro używek w dobrym stanie które później okazuje się że działają gorzej niż moja cieknąca  wyjąca. Teraz tylko czekać 10 dni mi pozostaje :( A sam proces zakupu bez problemu  jedynie co potrzeba to konto paypal lub karta kredytowa.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ipsx82 napisał:

Zakupiłem z hameryki pompę wspomagania nową https://www.ebay.pl/itm/272868142377?ViewItem=&item=272868142377 bo już dosyć miałem kupowania na allegro używek w dobrym stanie które później okazuje się że działają gorzej niż moja cieknąca  wyjąca. Teraz tylko czekać 10 dni mi pozostaje :( A sam proces zakupu bez problemu  jedynie co potrzeba to konto paypal lub karta kredytowa.

Czy zakup i montaż takiej pompy rozwiąże problem lejącego się wszędzie płynu wspomagania? Mam dwa legacy (jedne '96, drugi '98) i w obydwu temat póki co wydaje się nie do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jesteś pewien ze cieknie z pompy bo u mnie ciekło z magla i przez to uszkodziłem sobie pompę , po regeneracji maglownicy wycieków nie ma ale pompa po dupie dostała i nie trzyma cisnienia a używki z allegro nie lepsze od starej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...