Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, czekker napisał:

Ehh, historii ciąg dalszy..

Po podpięciu drugiego wentylatora dalej piszczało, więc wygląda na to, że winowajcą jest rezystor dmuchawy, a dokładniej kondensatorek, który najwyraźniej dokonał żywota <_<

[....]

 

Kończąc temat..

Po zamontowaniu rezystora z nowym kondensatorem oraz starego wentylatora, nawiew pracuje idealnie i co najważniejsze - nic nie piszczy :thumbup:

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Oktan napisał:

Ja też, bo raz jednemu przylutowałem, ale za słabo i potem musiałem uciekać :P

Tu cza uważać. raz jednemu przylutowałem, to się ciągałem potem 4 lata po sądach. A wstyd, bo okazał się niewinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vercy napisał:

Kurde, ze smakiem

W sumie trochę przypadek, akurat gość który zgodził się zrobić wzór na życzenie ma styl bardzo pasujący do mojego wnętrza. Teraz myślę czy nie dokupić jeszcze dwóch na dół żeby fajnie wypełnić ścianę, może takiego klasyka i jakąś impreze obok :D

LegacyRS.thumb.jpg.3281e650b018db0f6ea500b0fe4fa613.jpg

 

W sumie jakby ktoś był zainteresowany to tu ma sporą kolekcję, ale też nie ma problemu żeby zrobić co potrzebne: https://displate.com/maxmitzu/minimalist-car-designs

Najtaniej nie jest, ale wszystko produkowane w Polsce i dostawa w 2-3 dni a zniszczyć tego też zbytnio nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, nie wiem czy to dobry dzial,

chialbym wymienic sruby do montazu felg w forku sj xt
czy takie cos sie nada,
nakretka jak nakretka- ale moze ktos ma spostrezenia - ze to szrot ?

zmieniam z powodów estetycznych moje sa odrapane i pordzewiale.
https://allegro.pl/oferta/nakretka-nakretki-subaru-forester-impreza-legacy-8903296965

Edytowane przez PaWeell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6e1917c0770db8e924b643233eb4ef9.jpg
Taki sztyft do uszczelek kupiłem w sumie przypadkiem, przy tankowaniu. Dobrze się nakłada, nie zostawia smug na szybach, chyba polecam. Jakieś 14,99 ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mike-m napisał:

b6e1917c0770db8e924b643233eb4ef9.jpg
Taki sztyft do uszczelek kupiłem w sumie przypadkiem, przy tankowaniu. Dobrze się nakłada, nie zostawia smug na szybach, chyba polecam. Jakieś 14,99 ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko jest dobre, szczególnie na zimę i przymrozki. Kto nie smaruje ten nie jedzie. ;p 

Ale najtaniej chyba wynosi smar silikonowy w sprayu czy też sztyfcie. Puszkę można w markecie za dychę kupić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kotolot napisał:

Dzięki, sprawdzę kiedyś. Do tej pory siedziały Denso i były całkiem w porządku. 

Ja ze swojej strony polecam Dipp. Jeden sezon za mną i nadal w formie. Wcześniej też miałem Bosch i szału nie było, chyba nawet tanie Alca lepiej znosiły trudy zimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...