Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

chyba oficjalnie mogę przyznać się i samemu siebie zdiagnozować..zachorowałem na subaru - jak nigdy nie kupowałem gadżetów by auto zmienić / usprawnić itp itd..to z wiekiem i marką mi się to zmieniło..więc jadą 2 kolejne pierdy do mnie...w planach kolejne 2(to są bliższe plany) i kolejne 2 na dalsze plany....i o dziwo to wszystko nie usprawni jazdy tylko...no właśnie tylko poprawi mi go wizualnie...ehh ta skarbonka...

  • Haha 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nargond napisał:

chyba oficjalnie mogę przyznać się i samemu siebie zdiagnozować..zachorowałem na subaru - jak nigdy nie kupowałem gadżetów by auto zmienić / usprawnić itp itd..to z wiekiem i marką mi się to zmieniło..więc jadą 2 kolejne pierdy do mnie...w planach kolejne 2(to są bliższe plany) i kolejne 2 na dalsze plany....i o dziwo to wszystko nie usprawni jazdy tylko...no właśnie tylko poprawi mi go wizualnie...ehh ta skarbonka...

Witaj w klubie :evil2:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nargond napisał:

chyba oficjalnie mogę przyznać się i samemu siebie zdiagnozować..zachorowałem na subaru - jak nigdy nie kupowałem gadżetów by auto zmienić / usprawnić itp itd..to z wiekiem i marką mi się to zmieniło..więc jadą 2 kolejne pierdy do mnie...w planach kolejne 2(to są bliższe plany) i kolejne 2 na dalsze plany....i o dziwo to wszystko nie usprawni jazdy tylko...no właśnie tylko poprawi mi go wizualnie...ehh ta skarbonka...

Ja to się w sumie cieszę, że się raczej nie mieszczę, strach się bać co byłoby gdybym kupił kolejne Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Pioneera Z3200...patrzyłem na nie i Sony...ale jakoś bardziej wizualnie mi podszedł ten model..do tego kupiłem kamerę w ramce -> spróbuję podpiąć ją na przód i w ten sposób będę miał prawie 360 podczas manewrowania :-) MUAHAHA 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna lotka ze światłem stop. Polakieruje i zakładam tylko muszę jeszcze znaleźć kogoś, kto mi to ładnie założy Jeszcze raz dziękuje koledze @Oczkoo15 :) 

e42c6b859326aa55df17258bf02e4af3.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Mike-m
  • Super! 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

Odczyta wszystko na co pozwala OBD2 i aplikacja którą posiadasz.  

Zgadza się - aplikacja Infocar na androidzie :) Drugą, którą sprawdzam jest Car Scanner.

13 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Podlinkuj, może tez sobię nabędę drogą kupna :rolleyes:

Polecam, za tą kasę fajna zabawka. Za parędziesiąt zł więcej jest wersja Pro, która ma Auto ON przy starcie pojazdu. U mnie jest tylko auto OFF, trzeba załączyć guziczkiem.

https://allegro.pl/oferta/elm327-icar-2-vgate-obd2-interfejs-bluetooth-icar2-10083009505

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziemy za ciosem, tym razem za sprawa kolegi @Papug udało się dorwać taki oto piękny kurnik dzięki za sprawna realizacje. Już nie mogę się doczekać jak siądzie. 

b178482fade6fab5417399ae0af0c0e5.jpg
0dacbf419d5017fd4bdf63087a4b35ca.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Mike-m
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła nowa kamerka. 

Wcześniej od 3 lat miałem Navitel Navroad R200.

Zadowolony w pełni (stosunek ceny do jakości dźwięku i obrazu super, nawet lepszy niż w droższej Prestigio, która mi ukradli). 

Kamerkę musiałem kupić, bo obecną wyleciała z ręki na schody i nagrywa, ale nie zapisuje na karcie. 

Teraz kupiłem nowszy model AR200, wybrałem, bo... mocowanie to samo, a mam zasilanie puszczone w tapicerce i uchwyt ten sam. 

I cena spoko. 

Navroad R200 3 lata temu za 199zł, model wyższy AR200 teraz za 140zł.

Nowszy i tańszy - elegancko. 

IMG_20210829_122945.jpg

IMG_20210829_150903.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moje SLS niebawem odejdą na zasłużony odpoczynek. Przyjechał zestaw z pewnego sklepu, którego montażu i testów nie mogę się doczekać.
Najpierw jednak rozebranie silnika i jego remont. Trzymajcie kciuki, by było jak najlepiej. :D

Ps. Przód też wymienię, lecz zamówi go już mechanik razem z innymi częściami. 

 

zestaw_zamiast_sls.jpg.94693bc4dc65fe70da2996283e0440c4.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, hemi112 napisał:

Przyszła nowa kamerka. 

Wcześniej od 3 lat miałem Navitel Navroad R200.

Zadowolony w pełni (stosunek ceny do jakości dźwięku i obrazu super, nawet lepszy niż w droższej Prestigio, która mi ukradli). 

Kamerkę musiałem kupić, bo obecną wyleciała z ręki na schody i nagrywa, ale nie zapisuje na karcie. 

Teraz kupiłem nowszy model AR200, wybrałem, bo... mocowanie to samo, a mam zasilanie puszczone w tapicerce i uchwyt ten sam. 

I cena spoko. 

Navroad R200 3 lata temu za 199zł, model wyższy AR200 teraz za 140zł.

Nowszy i tańszy - elegancko. 

IMG_20210829_122945.jpg

IMG_20210829_150903.jpg

Masz jakieś filmiki z tej kamerki? Jeśli tak to możesz podesłać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...