Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, thomson0073 napisał:

Łooo Cie Pani... Może trzeba poszukać gdzie indziej? :)
Ja w tym roku kupiłem z polecanego linku i wyszło sporo taniej od tego co proponowali w ubezpieczalni. 

Wg mojego agenta to dobra oferta była ;) a korzystam z jego ubezpieczeń od 2008 roku...

Miałam jedną szkodę, szybę wymieniałam z AC w tym roku. Niemniej znajomi za Q5 o wyższej wartości płacą sporo mniej za full pakiet, tak że coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Aga napisał:

Wg mojego agenta to dobra oferta była ;) a korzystam z jego ubezpieczeń od 2008 roku...

Miałam jedną szkodę, szybę wymieniałam z AC w tym roku. Niemniej znajomi za Q5 o wyższej wartości płacą sporo mniej za full pakiet, tak że coś jest na rzeczy.

 

I nie polecił ochrony zniżek ? W zeszłym roku za OC 2.5 w PZU płaciłem 900 zł z jakimiś groszami i podobnie AC za 15 letnią Imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Aga napisał:

a korzystam z jego ubezpieczeń od 2008 roku...

Może właśnie dlatego cena jest taka, a nie inna... Swego czasu ubezpieczałem się u znajomej bo to wiadomo, cena będzie lepsza etc... I guzik lepsza była. Poszedłem do innego agenta i zupełnie inne kwoty... rzędu kilkuset złotych na plus dla mojego portfela... a w tym roku poszukałem w Internetach i wyszło jeszcze o 300zł taniej. 


Jak dla mnie Twoja cena to szok! Ja miałem dwie szkody z AC w ciągu 2 lat - sarna (2019) i grad (2020). I u mnie kwota za AC i OC była naprawdę sporo niższa niż ta u Ciebie... Co do ochrony zniżek wg mojej opinii troszkę pic na wodę... u mnie ze szkody z OC nie zadziałała, podobnież było 2 lata temu u mojej małżonki.

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, skwaro napisał:

Ja samo OC za srebrnego płacę 580zł z zameldowaniem w Warszawie, te ceny co podajecie to jakiś kosmos. Albo macie po 20lat albo milion szkód na koncie, stąd zwyżki :)

 

No ale to 2.0 :P mam wszystko ubezpieczone nawet mieszkanie w PZU wolę zapłacić i mieć spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ipsx82 napisał:

Dobra zasada to ufaj ale sprawdzaj. Wrzucenie danych auta i swoich do wyszukiwarek ubezpieczeniowych nic nie kosztuje poza kilkoma telefonami później z firmy ubezpieczeniowej.

Ojtam, podajesz lewy numer lokalnego posła i git

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...