Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Byś foty zarzucił  jak to działa w realu po złożeniu i rozłożeniu  z rowerem czy faktycznie jest dostęp do bagażnika.
Nie ma dostępu do bagażnika default_smile.png ale Thule nożycowy ma chyba opcję położenia właśnie. Więc wtedy dostęp jest. Mam w planie zapakować się na wakacje tak aby najpotrzebniejsze rzeczy były od strony kanapy. Wrzucę foty jak to wygląda, ale bez roweru. Targać mi się go nie chce default_wink.png
W zestawie są pasy do spięcia go z klapą, takie haki z blaszek, okleiłem je dętka rowerową. Wydaje mi się że to lepsza opcja bo klapy nie zniszczy. Pasy są aby napiąć bagażnik, co by nie bujał się. Nie jest to platforma, ale o wiele lepsze od bagażnika na klape.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ewemarkam napisał:

Nie ma dostępu do bagażnika default_smile.png ale Thule nożycowy ma chyba opcję położenia właśnie. Więc wtedy dostęp jest. Mam w planie zapakować się na wakacje tak aby najpotrzebniejsze rzeczy były od strony kanapy. Wrzucę foty jak to wygląda, ale bez roweru. Targać mi się go nie chce default_wink.png
W zestawie są pasy do spięcia go z klapą, takie haki z blaszek, okleiłem je dętka rowerową. Wydaje mi się że to lepsza opcja bo klapy nie zniszczy. Pasy są aby napiąć bagażnik, co by nie bujał się. Nie jest to platforma, ale o wiele lepsze od bagażnika na klape.

To chyba o dwóch różnych mówimy;)

 

 

Uchwyt nożycowy bagażnika rowerowego Fiat Ducato Warszawa - Allegro.pl

 

 

image.jpeg.28dbef448736c8aeaa23e3a86ed7a00d.jpeg

Edytowane przez ipsx82
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kojarzę , kuzynka ma jeszcze inny w SH opierający się o klapę bagażnika i rowery wiszą dyndając na nim.
image.jpeg.3401fc258c1bc2c312e7b9bd7c5bc9b1.jpeg
 
Niestety te zaczepy rysują klapę.
Ja tak porysowałem klapę w poprzednim samochodzie. Raz tylko jechałem, pożyczyłem od kolegi. One niby są ok, ale pod warunkiem jak masz klapę stalową. Jeśli alu to już bym nie był tak odważny. Według mnie to co mam to taki właśnie kompromis między tym na klape a platformą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać, ale jak trafisz na upartego glinę to chyba będziesz go musiał ściągać. Obyś nie miał wtedy rowerów.
Ale dlaczego? Mam ramkę z rejestracją i światłami default_smile.png w przyszłym tygodniu odbieram rejestrację trzecią.
Tylko jeszcze nie wiem jak zamocuje, może po partyzancku trytytkami do kół , rowerowych oczywiście.
Hehehe wyjdzie w praniu jak się będę na wakacje pakował.
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

Ale dlaczego? Mam ramkę z rejestracją i światłami default_smile.png w przyszłym tygodniu odbieram rejestrację trzecią.
Tylko jeszcze nie wiem jak zamocuje, może po partyzancku trytytkami do kół emoji28.png, rowerowych oczywiście.
Hehehe wyjdzie w praniu jak się będę na wakacje pakował.

A jak tak to nie było tematu ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ewemarkam napisał:

Ale dlaczego? Mam ramkę z rejestracją i światłami default_smile.png w przyszłym tygodniu odbieram rejestrację trzecią.
Tylko jeszcze nie wiem jak zamocuje, może po partyzancku trytytkami do kół emoji28.png, rowerowych oczywiście.
Hehehe wyjdzie w praniu jak się będę na wakacje pakował.

Blachowkrętami do felgi lub opony roweru :P

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 10:53, ewemarkam napisał:

Ja mam taki:

Na ostatnim zdjęciu ten pas do napięcia.
d230279699aa421ce66d2f79ffda60cd.jpgc70926450e0faa1bc45820be8f006e46.jpgc50c8a488f8bf42850043856b3d1ca22.jpg5c00a0064b56ff6ef0caf6ce7818b2f4.jpg

Mam identyczny. Jest trochę ekwilibrystyki żeby założyć 4 rowery, zwłaszcza jak każdy ma inną ramę. Trytytki albo dodatkowe paski raczej obowiązkowe żeby rowery ze sobą  pospinać, bo inaczej będą latać na boki i się obijać. Tablice mocuję do ramy ostatniego roweru, mam do tego gumowe opaski. Jeździłem tym w promieniu 20km i niby wszystko jest ok ale jak patrzę w lusterko to jednak trochę się buja... Kolega z takim śmigał nad morze więc da się.

IMG_20190529_191441.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Właśnie zamierzam nabyć takie najazdy, ale obawiam się, że STi z przednia dokładką nie da rady na to wjechać. Chyba muszę poszukać dłuższych najazdów niż te 116cm.

 

Tomasz, tylko uważaj i nie kupuj jakichś tanich najazdów, bo jakość wykonania spoin woła o pomstę do nieba. 

Wiem, bo znajomy kupił taki najazd i jak zobaczył jak to jest pospawane to nawet pod to nie wszedł.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tomasz, tylko uważaj i nie kupuj jakichś tanich najazdów, bo jakość wykonania spoin woła o pomstę do nieba. 
Wiem, bo znajomy kupił taki najazd i jak zobaczył jak to jest pospawane to nawet pod to nie wszedł.
 
A ile kosztują tanie najazdy ? Chciałbym takie jak te powyżej tylko dłuższe, co mam nadzieję rozwiąże problem z niskim przednim zwisem.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz_555 napisał:

A ile kosztują tanie najazdy ? emoji16.png Chciałbym takie jak te powyżej tylko dłuższe, co mam nadzieję rozwiąże problem z niskim przednim zwisem.

Jest tego sporo na allegro. 

Nie myślałeś o kobyłkach? Wiadomo najazdy szybsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny. Jest trochę ekwilibrystyki żeby założyć 4 rowery, zwłaszcza jak każdy ma inną ramę. Trytytki albo dodatkowe paski raczej obowiązkowe żeby rowery ze sobą  pospinać, bo inaczej będą latać na boki i się obijać. Tablice mocuję do ramy ostatniego roweru, mam do tego gumowe opaski. Jeździłem tym w promieniu 20km i niby wszystko jest ok ale jak patrzę w lusterko to jednak trochę się buja... Kolega z takim śmigał nad morze więc da się.
IMG_20190529_191441.thumb.jpg.ac0fc4613abe1b28381f0d4c4abdad50.jpg
Mam zamiar kupić takie paski z rzepem jeszcze. I oczywiście paczka tryrytek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego sporo na allegro. 
Nie myślałeś o kobyłkach? Wiadomo najazdy szybsze 
Mam kobyłki, ale nie spełniają oczekiwań: raz co do wysokości uniesienia pojazdu, dwa ruda utrudnia podnoszenie i podpieranie, trzy kupa roboty z podniesieniem auta.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

A ile kosztują tanie najazdy ? emoji16.png Chciałbym takie jak te powyżej tylko dłuższe, co mam nadzieję rozwiąże problem z niskim przednim zwisem.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

https://allegro.pl/oferta/najazdy-podjazdy-samochodowe-8290867184

 

Tu masz 1.4m długie. Ale widziałem takie ogłoszenia, że mogą zrobić na zamówienie jakie się chce. Na OLX też są ogłoszenia, nawet taniej. Można pewnie i taniej tylko by trzeba było u spawaczy popytać.

Edytowane przez yaroz
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/najazdy-podjazdy-samochodowe-8290867184
 
Tu masz 1.4m długie. Ale widziałem takie ogłoszenia, że mogą zrobić na zamówienie jakie się chce. Na OLX też są ogłoszenia, nawet taniej. Można pewnie i taniej tylko by trzeba było u spawaczy popytać.
Za profile zapłacimy ok 50-100 PLN. Ale trzeba to pociąć, pospawać i pomalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Mam kobyłki, ale nie spełniają oczekiwań: raz co do wysokości uniesienia pojazdu, dwa ruda utrudnia podnoszenie i podpieranie, trzy kupa roboty z podniesieniem auta.

Też kupiłem kobyłki + podnośnik typu bałwanek i zabawy z podnoszeniem i tak jest ciut za dużo jak np. na wymianę oleju. Dostałem od kumpla dechy z więźby dachowej które pociapię spalinówą tak, że wjechawszy na 4 takie wóz podniesie się z 8cm i gotowe do większości prac.

Gdybym nie miał tych dech, zrobiłbym coś takiego. Wg. mnie rozwiązanie lepsze od tych spawanych najazdów, pewniejsze, koła nie będą podskakiwać po kątownikach no i można zrobić samemu idealnie pod swój wóz wziąwszy pod rozwagę obniżenie, dokładki i inne takie takie.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 22:20, Tomasz_555 napisał:

A ile kosztują tanie najazdy ? emoji16.png Chciałbym takie jak te powyżej tylko dłuższe, co mam nadzieję rozwiąże problem z niskim przednim zwisem.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

Hej witam.

Niedawno kupiłem takie najazdy do konserwacji podwozia, ale jak na razie sobie leżą i czekają.

Jeśli chcesz to możesz sobie je zabrać na przymiarkę, mi na razie nie są potrzebne.

Wymiary: długość 140cm, szerokość 30cm, wysokość na jaką podniesiemy auto to 30cm

Screenshot_20210615-105203_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...