Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.11.2018 o 13:28, MDsuperstar napisał:
Ile za komplet?
Moje to 4300k


300 z groszem, chciałem kupić te nightbreaker, ale obejrzałem pare porównań na yt i te chyba jaśniej i lepiej świecą. Są jeszcze z tej serii laser, ale komplet prawie 500 zl

 




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez filipk93
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły - kpl. tylnych osłon błotnych, czyli sztywne chlapacze  przód i tył (przymierzone - P&P:yahoo:), bo w Forysiu US fabrycznie montują tylko przednie osłony. Wykonanie ok, tylko te wnęki od strony koła, zapraszające śnieg i błoto do odkładania się. Chyba oddam do spawacza plastiku, żeby je zaślepił.

Oraz to, co sprzedawca na amerykańskim ebay-u nazwał listwą ochronną na tylny zderzak, a okazało się być kawałkiem przyciętej folii a'la carbon :o. Plus szpachelka.

DSC00001.JPG.307680e2d6360d9c73d89f679d451dd9.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne szyby 80% Global USA - wyszło niewiele drożej niż roleta, która ponoć hałasuje, a tak zrobiło się bezpieczniej, dyskretniej i ponoć latem klimie będzie łatwiej ;)

45995D8A-FE4C-4C99-AC2D-51373FAB33B3.jpeg

Regeneracja ori felg 15” na zimę + nowy komplet Nexen WINGUARD SUV.

Pierwsze wrażenia w leśnym błocie in plus, jutro zapowiadają u mnie w górach pierwsze śniegi :D

36BD7788-8330-418B-B860-47776C8CA087.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiony a już dzisiaj jest u mnie - stabilizator na tył, ponoć 20mm :)

Posiada rdzawy nalot na sobie, wystarczy potraktować go balustradowo? Tzn przejechać szczotką drucianą i zabezpieczyć Hammeritem czy muszę o czymś pamiętać (oprócz łączników i gum)? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...