Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

To do wewnątrz do tej maskownicy co idzie pod skosem w górę wzdłuż krawędzi przedniej szyby? Bo u mnie ten plastik-maskownica  od góry odłazi i zaczepy nie trzymają. Koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do wewnątrz do tej maskownicy co idzie pod skosem w górę wzdłuż krawędzi przedniej szyby? Bo u mnie ten plastik-maskownica  od góry odłazi i zaczepy nie trzymają. Koszt?

 

To dokładnie te, są po trzy na stronę.A koszt w ASO to jak zwykle subarowe nic...czyli po 10 zł szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem uchwyt do telefonu montowany do kratki nawiewu.

Niestety nie trzyma się w środowych kratkach, lata w bocznych ale za to pasuje w tą małą wiejącą na boczną szybę ale i tak trzeba go tam chyba przykleić.

Na plus: estetyka, wielkość, solidne trzymanie telefonu, jakość wykonania, cena 23,99zł.
Na minus: słabe mocowanie do kratki, przy zamontowaniu jak na foto w ekranie telefonu odbija się niebo za szybą.3406485fefeb52171860fef4c99f8edc.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS2500 + Brembo na przód. Na tył czeka też w garażu: Stoptech Street Performance + Brembo. Montaż wszystkiego w lipcu, przed wyjazdem wakacyjnym. Wreszcie Forek powinien zacząć hamować.

20170615_182940_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 20:55, fiku napisał:

Zaczepy maskownicy słupka L/P demontaż wymusił zakupu kplemoji53.png68e2de721d35efd5fad9f159a328f9c3.jpg

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 

Ja się wkurzyłem z tymi maskownicami i zaszalałem z klejarką, taką z Lidla za 20 czy 30 zł. "Uformowałem" zaczepy z PE i na gorąco wkleiłem w słupek. Może mało elegancki, ale skutecznie i śladu nie widać. Kilka minut roboty :)

22 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

Kompletny rozrząd do H6 - dwa łańcuchy, dwa napinacze,pompa wody,uszczelka pompy wody, uszczelniacz wału przód i filtr oleju.Jeszcze tylko olej i można robić rozrząd:D

20170630_200323.jpg

20170630_195438.jpg

Grubsza akcja. Kiedyś miałem nieodżałowanego do dziś Outbacka H6. Czy do wymiany rozrządu musisz w swoim wyjąć motor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[K ] 
 
 
DSC_2588.thumb.JPG.5cc17195320c9826c2a981aa41ccc167.JPG


Grube zakupy...tak nawiasem mówiąc, byłem o krok przed zakupem Outbeck-a II H6 jednak strach mi nie pozwolił.Samochód był piękny, butelkowa ciemna zieleń tyle że sprowadzony świeżo z Italii.A i cena nie była chuda.Ciwkaw jestem jaki jest koszt wymiany wraz z robotą za taki wypas może być na PW.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

No to mały zoonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fiku napisał:

 


Grube zakupy...tak nawiasem mówiąc, byłem o krok przed zakupem Outbeck-a II H6 jednak strach mi nie pozwolił.Samochód był piękny, butelkowa ciemna zieleń tyle że sprowadzony świeżo z Italii.A i cena nie była chuda.
 

 

 

 

Mój Outback H6 był właśnie z Italii. Masakra. Nie kupujcie z Włoch jak nie musicie, chyba że jakieś sprawdzone perełki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, rydzada napisał:

 

Grubsza akcja. Kiedyś miałem nieodżałowanego do dziś Outbacka H6. Czy do wymiany rozrządu musisz w swoim wyjąć motor?

Niektórzy wyjmują (np.serwis w Rzgowie), a niektórzy nie.Ta.m gdzie ja robię rozrząd nie wyjmują silnika.

 

19 minut temu, fiku napisał:

 

Ciwkaw jestem jaki jest koszt wymiany wraz z robotą za taki wypasemoji4.png może być na PW.

 

 

 

Koszt części to około 1900zł.Wymiana w nieautoryzowanym serwisie Subaru około 1000zł. W ASO - Rzgów robocizna 2.500zł, ASO- Poznań robocizna 3.700zł

Edytowane przez Oczkoo15
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...