Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu odebrałem daszek do zegarów w Forku. Na pewno pewnie temp. oleju i boost, a co trzecie to dalej się waham. Polecam firmę www.flockart.com. ze schowka i za dużego, uniwersalnego daszka zrobili to co widać. 

IMG_5912.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mike-m napisał:

W końcu odebrałem daszek do zegarów w Forku. Na pewno pewnie temp. oleju i boost, a co trzecie to dalej się waham. Polecam firmę www.flockart.com. ze schowka i za dużego, uniwersalnego daszka zrobili to co widać. 

IMG_5912.jpg

Flok jest bardzo fajny, tylko ma jedną wade. Jeśli położysz na nim coś na dłużej to zostanie ślad nie do usunięcia, włókna się położą. Kiedyś jak obijaliśmy kanapę, tapicer polecił mi właśnie flok, materiał nie chłonie wody, brudu czyści się go mokrą szmatką itd. Finalnie wzieliśmy welur, bo flok ma w/w wade. 

Edytowane przez ewemarkam
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do materiału, akurat miałem mały wybór, bo firma, która to robiła robi tylko we flocku. Bardziej chciałem ich pochwalić za złożenie wszystkiego do kupy bez zbędnego narzekania. Co do materiału, dzięki za radę, postaram się nic nie kłaść :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mike-m napisał:

Co do materiału, akurat miałem mały wybór, bo firma, która to robiła robi tylko we flocku. Bardziej chciałem ich pochwalić za złożenie wszystkiego do kupy bez zbędnego narzekania. Co do materiału, dzięki za radę, postaram się nic nie kłaść :) 

W motorsporcie flokują całe deski rozdzielcze, aby słońce się nie odbijało. Materiał jest genialny :) Kolega flokował całe wnętrze bagażnika w którymś samochodzie, bo było brzydkie poobdzierane itd. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Jak pisać to też tutaj :)

Wpadły lampy po retroficie:)

 

IMG_20200831_123956.jpg

Jak się takie cudeńka sprawdzają? Ewentualnie jeszcze, jak kwestia homologacji? I najważniejsze ile za taki zabieg? :D

Edytowane przez Kiwi 4ester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawdzie jak teraz patrzę to post powinien wylądować w innym temacie. "Co dziś zrobiłem" a nie co kupiłem...

Bo kupione to tutaj są tylko same soczewki oraz maskownice, klosze wykonane własnoręcznie. Soczewki za parę dyszek na alledrogo, tak samo maskownice. Plexi jest droga, na szczęście mam dojście default_smile.png

 

Cała budowa jest uwieczniona na ogólnym technicznym forum. A homologacji nie ma teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak mi to nie pasuje do Forka.

Ale jak kto lubi. Szacun za własnoręczną robotę.

Plexa z czasem Ci się zrobi żółta i może pękać.

Lepszy do tego był by poliwęglan.

Masz zdjęcie z bliska ?

 

Edit.

Znalazłem Twój temat.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie 4 lata jak turlamy się Naszą Subarynką i z tej okazji zamówiłem to :dance:

http://sklep.subaru.pl/pl/p/Znaczek-maly-personalizujacy/613

 

Jakie dokładnie będą to znaczki??? Tego dowiecie się niedługo w "Co dzisiaj zrobiłem przy swoim Subaraczku" :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 23:46, KPR napisał:

Jeszcze dziś, rzutem na taśmę...

 

Postanowiłem sobie zrobić prezent z okazji bycia 1 ROK na Forum SUBARU i dokonałem zakupu paru gadżetów w naszym sklepiku, m.in. parasol, koszulkę i świnkę brelok :D

 

Przyszło parę dni temu...

 

20200904_184726a.thumb.jpg.80869de7b77bc288f2276f9a01db28ed.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KPR napisał:

 

Przyszło parę dni temu...

 

20200904_184726a.thumb.jpg.80869de7b77bc288f2276f9a01db28ed.jpg

Nigdy nie miałem, ale od zawsze odnoszę wrażenie, że prosta rączka, a nie zawinięta w parasolu, jest mniej wygodna i mniej praktyczna :rolleyes: niech służy Tobie dobrze:thumbup:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 06:30, Kiwi 4ester napisał:

Nigdy nie miałem, ale od zawsze odnoszę wrażenie, że prosta rączka, a nie zawinięta w parasolu, jest mniej wygodna i mniej praktyczna :rolleyes: niech służy Tobie dobrze:thumbup:

Ja osobiście wcale nie uważam parasola za praktyczny gadżet odkąd mamy przeciwdeszczowe płaszcze, kurtki, bluzy, membranowane i spreje konserwujące do tego które kosztują grosze. ;) Ręce zawsze wolne, można schować do kieszeni i nie marznąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 09:39, Orear napisał:

Ja osobiście wcale nie uważam parasola za praktyczny gadżet odkąd mamy przeciwdeszczowe płaszcze, kurtki, bluzy, membranowane i spreje konserwujące do tego które kosztują grosze. ;) Ręce zawsze wolne, można schować do kieszeni i nie marznąć. 

Też się kiedyś uśmiechałem, widząc w górach ludzi z parasolami. Chyba nigdy nie wędrowałeś w górach w zacinającym deszczu albo śniegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 10:40, VEC napisał:

wygląda na to że póki co to nawet śpisz z nią :mrgreen:

Z okrutnej ciekawości- ile taka przyjemność?

 

W dniu 31.08.2020 o 18:32, kozeek napisał:

Spostrzegawczość 10/10 :)

60 zł. + KW.

 

Ale do zabaw miłosnych chyba  są inne  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2020 o 19:41, VEC napisał:

Kluczyk na spoty :mrgreen: Tak niepraktyczny i niewygodny, ale męski kawał metalu w łapie ekstra pasuje do ej255. O wiele bardziej niż oemowe plastikowe wydmuszki :P

20200912_184516.jpg

Jeśli kluczyk mało odstaje od stacyjki to jest bezpieczniejszy dla naszego prawego kolana gdybyśmy się nagle na czymś zatrzymali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...