Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to kupilem wczesniej niz dzisiaj ale ze dostalem na palecie to musialem do kupy poskladac by bylo co pokazac... aluminiowa przyczepka - generalnie plaska z wyjmowanymi bokami, dokupilem do niej to rusztowanie co widac na zdjeciu, bo bedziemy wozic na niej kanu 3 osobowe, pudlo dachowe i byc moze rowery.  Przyczepka ma tez rampe, takze bedzie mozna zawiezc kosiarke czy odsniezarke do serwisu bez problemu... procz tego wiadomo - przyczepka zawsze sie przyda.

 

 

image.thumb.jpeg.7f44668d64aefdfde1e46bba126d40fc.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Eryk napisał:

W zasadzie to kupilem wczesniej niz dzisiaj ale ze dostalem na palecie to musialem do kupy poskladac by bylo co pokazac... aluminiowa przyczepka - generalnie plaska z wyjmowanymi bokami, dokupilem do niej to rusztowanie co widac na zdjeciu, bo bedziemy wozic na niej kanu 3 osobowe, pudlo dachowe i byc moze rowery.  Przyczepka ma tez rampe, takze bedzie mozna zawiezc kosiarke czy odsniezarke do serwisu bez problemu... procz tego wiadomo - przyczepka zawsze sie przyda.

 

 

image.thumb.jpeg.7f44668d64aefdfde1e46bba126d40fc.jpeg

 

masz lifta w tym OBK? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Suburbia napisał:

Od długiego już czasu szukałam odpowiedniego sklepu dedykowanego Subaru lub po prostu dużego sklepu online z różnymi częściami do mojego samochodu. Dokładnie wczoraj zamówiłam kilka żarówek np. do kierunkowskazu https://asczesci.pl/czesci-samochodowe/subaru/vivio-3527/660-4wd,p9239/lampy-kierunkowskazow-pojedyncze-czesci-100498/zarowka-lampy-kierunkowskazu. Zapisałam sobie ten sklep w zakładkach i Wam też polecam to zrobić, nie raz szukałam odpowiedniej części tygodniami, a tu wszystko jest. 

 

Lichy marketing :biglol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...