Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Doładnie jestem tego samego zdania, nie używam na co dzień żadnych pokrowców, fjuterałów i tym podobnych...a już najbardziej nie rozumiem ludzi którzy przyklejają sobie folię ochronną na smarton...kleją folię za 100zł, przez 2 lata użytkowania nie mają w życiu takiej "ostrości" na ekranie jak bez folii, folia się rysuje, wyświetlacz nówka sztuka jest i ląduje po dwóch latach w szulfadzie lub służy jako zabawka dla noworodka z nóweczką ekranem:biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 20:19, bikeman1 napisał:

Taki secik, dziś będzie montowany :) 

20190528_145839.jpg

Gdzie kupiles i za ile milionow ?? bo mi tez potrzeba, sa tez do WRX-a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę http://mpbs.pl czy jest do WRXa, myślę że napewno :) Przejżyj stronę

Ja zapłaciłem 120 milionów ( na "stare" hehe ) wraz z wysyłką. Tyle że ja kupiłem dystans 40mm i Pan mi przeciął go na 2 x 19mm, takie chciałem

 

Aha i proszę się nie sugerować śrubami które są na zdjęciu, bo takie się nie nadają...muszą być pn 82105 ( M10 x 50, w klasie 10.9 ) i trzeba je jeszcze minimalnie podciąć aby poduszka się dobrze wyłożyła

 

Tu sobie rzuć okiem jak to wyszło u mnie :) 

 

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafaelo napisał:

To dwie ostatnie dziś dojechały emoji4.pngemoji16.png

Próbowałem kupić Szarego Mnicha na Nokianach, co prawda innych ale to okazało się dla sprzedawcy awykonalne i mam go na fabrycznych Yokohamach które słyszę jeszcze kilkanaście minut po zamknięciu pojazdu...

 

A te zegary to na prawdę oglądasz w czasie jazdy?! Trzy wyświetlacze zajmują mi cały mój RAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 12:32, HannaXV napisał:

Prośba do posiadaczy dywaników/mat firmy Brisk : napiszcie jak sprawdzają się w użytkowaniu i czy są godne polecenia. Czy da się wyciąć otwór na dźwignię do otwierania wlewu paliwa, czy radzicie sobie inaczej?

Mam te maty od dwóch tygodni.

+ są dosyć sztywne, nie przesuwają się i zakrywają całą powierzchnię wokół nóg - mają taki kształt że zasłonięta jest cała tapicerka dywanowa pod nogami widoczna poniżej linii siedziska.

+ łatwo posprzątać jak zostanie piach, błoto, woda - nic nie wypłynie bo ranty są naprawdę wysokie. Jedna uwaga, wszelkie płyny będą zachowywały się podczas jazdy jak w dużej misce gdyż nie ma praktycznie żadnego kratkowania jak w gumowych dywanikach, które będzie zatrzymywało przelewanie się.

+ tył jest w jednym kawałku - zasłania również tunel środkowy. 

+ nie mam problemu z obsługą gazu, sprzęgła i hamulca.

+/-  pasują tak na 95% (lekko odstają przy listwach progowych - może się ułoży). Prawy przód mógłby być nieco lepiej dopasowany - Jest bardzo wysoki i nie mogę go wsunąć głębiej pod deskę przez co nie pasuje niżej.

+/- mam je zbyt krótko by powiedzieć coś o trwałości jak na razie brak oznak zużycia.

- krzywo przynitowane wzmocnienie pod pedałami (z pozycji kierowcy i przy wsiadaniu nie widać)

- krzywo wszyte czerwone metki producenta - można je odciąć.

- poskrzypują podczas kontaktu z podeszwą obuwia i podczas operowania pedałami podczas jazdy (głównie sprzęgło ale gaz również). To chyba największy minus ale daje im szanse, może jak lekko się zmatowieją + inne buty to będzie lepiej.

Nie wycinałem otworu pod dźwignie klapki paliwa gdyż na zdjęciach reklamowych pokazują ze mata składa się z 3 warstw. Środkowa to jest biała pianka więc nie ryzykowałem. Odchylam krawędź by pociągnąć za dźwignię; mi to nie przeszkadza. Maty dookoła są obszyte tasiemką, która średnio mi się podoba bo powstał taki wałek ale pasuje kolorystycznie do reszty i jest to wszystko w miarę równo wykonane. 

Podsumowując: Generalnie są ok - za tą cenę (300 PLN). Super sprawa przy dzieciakach i łatwo ogarnąć brud który zbiera się pod pedałami. W moim przypadku był to główny powód ich zakupu oraz jako alternatywa do dywanów gumowych. W razie czego do oglądnięcia w samochodzie nr 418 na najbliższych Plejadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rosaskc napisał:

A czemu kolega kolejką z Centralnego jedzie zamiast czarnuszkiem? :mrgreen:

 

czarnuszek musi odpoczywać w tygodniu żeby mieć siłę na weekendy :) ja też mam czas dla siebie wtedy bo trase ldz-waw pokonuje dwa razy dziennie (a nie chce nawet zaczynać liczyć jaki rachunek za paliwo miałbym na koniec miesiąca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...