Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2018 o 13:02, xkorespondent napisał:

No i nie mogę zapomnieć o nowych Żarnikach do Forestera. Zaryzykowałem i kupiłem General Electric Xensation White D2R. Mam nadzieję, że Żona będzie zadowolona z nowych świeczek

jak się sprawują i gdzie zakupione? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markos007 napisał:
W dniu 18.10.2018 o 13:02, xkorespondent napisał:

No i nie mogę zapomnieć o nowych Żarnikach do Forestera. Zaryzykowałem i kupiłem General Electric Xensation White D2R. Mam nadzieję, że Żona będzie zadowolona z nowych świeczek

jak się sprawują i gdzie zakupione? :)

Póki co jestem bardzo zadowolony, święcą lepiej, dużo lepiej niż poprzednie Philipsy (modelu nie pamiętam). Nie chcę stwierdzić, że Philips jest gorszy, bo świecił przez 5 lat i blisko 100tyś km więc mógł się wypalić (z resztą jeden zgasł). Ale GE naprawdę świeci równomiernie, jasno i w pełni zadowalająco. Jak długo poświeci? nie wiem. Bo mam je od połowy października i 3kkm.

A kupiłem je przez internet w Grupa DTR, DVT czy jakoś tak. na pewno znajdziesz:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xkorespondent napisał:

Póki co jestem bardzo zadowolony, święcą lepiej, dużo lepiej niż poprzednie Philipsy (modelu nie pamiętam). Nie chcę stwierdzić, że Philips jest gorszy, bo świecił przez 5 lat i blisko 100tyś km więc mógł się wypalić (z resztą jeden zgasł). Ale GE naprawdę świeci równomiernie, jasno i w pełni zadowalająco. Jak długo poświeci? nie wiem. Bo mam je od połowy października i 3kkm.

dzięki za informacje, miałem brać Bosma ale cenowo GE wychodzą trochę drożej  (o 65 zł za 2 szt) ale powinny być chyba trwalsze :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Waldek Woźny napisał:

Ta ramka jest świecąca? Bo coś ostatnio mi się na FB przewija reklama z podświetlanymi:)

Nieeee :unsure:

 

16 godzin temu, Waldek Woźny napisał:

Z tą blendą to może mnie ktoś oświeci po co są te kropki czerwone?default_smile.png Bo póki co zakładam ją tak samo jak na tym foto ale sam do końca nie wiem po co;)

Zapewne dla bezpieczeństwa (są odblaskowe ;))

 

8 godzin temu, DETT napisał:

U mnie Osramy, takie super-białe, nie Night Breaker w krótkich nie pociągnęły nawet roku.

Taki urok tego typu żarówek. Czym lepsze światło, tym krótsza żywotność.  Coś za coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. 60pln na sztuce wyszło taniej za rocznik 2018 więc myśle że jest ok. Dzisiaj na felgi zakładam i zobacze jak z wyważeniem będzie. Felgi prościutkie.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Z wyważeniem nie było problemu :) a wstępnie wygląda to tak:256c9af579543b0e624b9d0fd34371f9.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2018 o 20:52, Michu91 napisał:

Zimówki toyo snowprox s943 i gumowe dywaniki.

 

Jednak te opony to był zły pomysł. Na felgi, które mi nieco wystają poza obrys auta (et 35) zakładanie 225/40/18 to duży błąd, nie sądziłem, że zawieszenie jest tak bardzo miękkie i, rant mi wycina paski w prawej tylnej oponie ;( . Także dziś zamówione byle jakie 17 calowe felgi na zimę z et45 + bridgestone blizzak 215/50/17 . Zobaczę jak będzie się prezentowało auto i wtedy będę wiedział czy iść w 17 cali na lato czy jednak 18, bo wygląda bardzo fajnie na 18 calach, ;) znowu ciężko dostać 18stki z dobrze dobranymi parametrami co do legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...